تاریخ انتشار قسمت جدید PlayStation State of Play اعلام شد

تاریخ انتشار قسمت جدید PlayStation State of Play اعلام شد

سونی با انتشار بیانیه ای تاریخ انتشار قسمت جدید PlayStation State of Play را فردا چهارشنبه 9 مارس اعلام کرد. قسمت جدید State of Play با تمرکز بر ناشران ژاپنی و بازی های ژاپنی پخش می شود و حدود بیست دقیقه طول می کشد. این قسمت جدید شامل بازی های جدیدی برای هر دو کنسول پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 است و از صبح پنجشنبه در ایران پخش خواهد شد.

به گزارش پارسی گیم، قسمت جدید PlayStation State of Play به طور کامل بر روی ناشران ژاپنی تمرکز خواهد داشت. سونی نوشته است که بازی های پلی استیشن وی آر 2 یا اخبار سخت افزاری بخشی از قسمت جدید نخواهد بود و بازی های هدفون در رویداد دیگری رونمایی خواهد شد. شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه نمایشگاه پلی استیشن برای رونمایی از بازی های بزرگ برگزار می شود و می توانیم در اواخر ماه مارس شاهد یک رویداد ویژه باشیم. سونی در وبلاگ پلی استیشن نوشت:

این برنامه حدود بیست دقیقه است و تمرکز ویژه ای بر روی بازی های عالی از ناشران ژاپنی مورد علاقه ما خواهد داشت. البته اخباری از دیگر توسعه دهندگان در سراسر جهان خواهیم داشت.

بازی هایی از قسمت جدید State of Play

آخرین قسمت از برنامه پلی استیشن سونی در تاریخ 2 فوریه با تمرکز کامل بر روی Gran Turismo 7 پخش شد. حدود 30 دقیقه از Gran Turismo 7 پخش شد و جزئیات کامل آن را دریافت کردیم. با انتشار این بازی رانندگی، وقت آن رسیده است که به سراغ دیگر بازی های در دست ساخت کنسول جدید سونی برویم. دیگر بازی های بزرگ این شرکت از جمله God of War، Final Fantasy 16 و Forspoken در حال آماده سازی هستند. عرضه Forspoken تا اکتبر به تعویق افتاده است.

سونی در حال آماده شدن برای معرفی سرویس جدید خود با اسم رمز اسپارتاک است. این سرویس برای ادغام پلی استیشن پلاس و پلی استیشن جدید معرفی شد و اخیرا قیمت سرویسی مشابه بازی سونی مشخص شده است. امکان استقرار این سرویس و نمایش ویدیو از بازی های انحصاری دیگر کم است و باید ببینیم سونی در مدت بیست دقیقه چه ویدیوهایی قرار داده است. شایعاتی در مورد بازی میراث هاگوارتز وجود دارد.

علاوه بر تاریخ انتشار قسمت جدید PlayStation State of Play، آپدیت جدیدی برای PS5 منتشر شده است. این به روز رسانی عملکرد نهایی کنسول را بهبود می بخشد و ظاهر سیستم عامل را تغییر نمی دهد. سونی همچنین قصد دارد کنسول های پلی استیشن 5 را عرضه کند و ساکنان ایالات متحده، بریتانیا، فرانسه، هلند، بلژیک و لوکزامبورگ می توانند در قرعه کشی شرکت کنند.

منبع: VGC