منو سایت

تاریخ انتشار شبیه ساز اسکیت Session اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار شبیه ساز اسکیت Session اعلام شد

شرکت Nacon در رویداد جدید Nacon Connect to تاریخ انتشار بازی جلسه نقل شده. شاهد انتشار تریلر جدید بازی شبیه ساز اسکیت این ناشر فرانسوی بودیم و سپس تاریخ انتشار آن به ۲۲ سپتامبر امسال (۳۱ شهریور) پیوست شد. لازم به ذکر است که بازی مدتی پیش در ابتدا در دسترس قرار گرفت و در نهایت سازندگان قادر به رفع مشکلات و ارائه نسخه نهایی در پایان شهریور خواهند بود.

به گزارش پارسی گیم، استودیو Crea-ture در رویداد سالانه Nacon خبر مهمی برای طرفداران اسکیت داشت. نسخه 1.0 یک بازی جلسه ای این به طور کامل برای گیمرها در کنسول های بازی و رایانه های شخصی در دسترس است. اعلام تاریخ انتشار Session با رونمایی از تریلر مهیج و کوتاهی همراه بود که حرکات ویژه بازی را در کنار مکان های آن به نمایش می گذاشت. این بازی به طور خاص از فرهنگ اسکیت بورد آمریکا در دهه 1990 الهام گرفته شده است و هدف آن ارائه گیم پلی غنی برای علاقه مندان به اسکیت بورد است.

بازی Session در حال حاضر امتیاز بسیار خوبی در استیم دریافت کرده است و اکثر کاربران از آن راضی هستند. بازیکنان در مورد حس خاص بازی نوشته اند و اینکه این اثر جانشین یا جانشین خوبی برای سری اسکیت الکترونیک آرتز محسوب می شود. لازم به ذکر است که EA مراحل تست بازی Skate 4 را نیز آغاز کرده و آن بازی در حال تولید است. الکترونیک آرتز اعتراف کرد که بازی هنوز در مراحل اولیه خود است و استودیو Full Circle هنوز روی آن کار می کند و امیدوار است که به زودی آن را منتشر کند.

تاریخ انتشار بازی Skate Session

تاریخ انتشار بازی جلسه

این استودیو در صفحه توضیحات بازی Session نوشته است که این اثر توسط و برای اسکیت بازان ساخته شده و جنبه های مختلف این ورزش را در خود جای داده است. برای مثال باید یاد بگیرید که چگونه اسکیت های خود را کنترل کنید و وزن خود را انتقال دهید و فیزیک بازی کاملاً واقع گرایانه طراحی شده است. بازیکنان همچنین در دنیای بازی غوطه ور می شوند و زندگی واقعی یک اسکیت باز را با تمام چالش ها و تکنیک های مختلف تجربه می کنند. یک شبیه ساز عالی اسکیت روی یخ ارائه شده است که در نوع خود بی نظیر است.

تمرکز اصلی توسعه دهندگان بر روی فرهنگ پیرامون اسکیت بورد به خصوص در شهرهای نیویورک و فیلادلفیا است و ما از خیابان های این شهرهای بزرگ دیدن خواهیم کرد. بازی از نظر گرافیکی نیز پیشرفت خوبی داشته و به جنبه های مختلف مانند چرخه روز و شب و همچنین زوایای مختلف دوربین توجه شده است. بازی جلسه اسکیت روی یخ این به ما این امکان را می دهد که از یک کارگردان به یک اسکیت باز حرفه ای تبدیل شویم و حرکات هیجان انگیزی را یاد بگیریم که شبیه یک فیلم اکشن است.

تاریخ انتشار شبیه ساز اسکیت Session اعلام شد

تریلر اعلام زمان انتشار بازی Session منتشر شد [Nacon Connect]

پوشاک و وسایل تزئینی مختلفی در آن گنجانده شده است که می تواند ظاهر اسکیت را به کلی تغییر دهد. همانطور که در ابتدا خواندید، تاریخ انتشار بازی Session 31 سپتامبر است.

منبع: IGN