منو سایت

تاریخ انتشار جدید Tales from the Borderlands مشخص شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار جدید Tales from the Borderlands مشخص شد

طبق آخرین اخبار بازی، بازی ماجراجویی تخیلی Gearbox در ماه اکتبر سال جاری منتشر خواهد شد. قیمت گذاری بازی New Tales from the Borderlands اطلاعات جدیدی را در اختیار طرفداران قرار داده و در نهایت تاریخ انتشار بازی را فاش کرده است. طبق اطلاعات فاش شده توسط آمازون، دنباله بازی Tales from the Borderlands در تاریخ ۲۱ اکتبر (۲۹ مهر) برای کنسول های بازی پلی استیشن، ایکس باکس و سوییچ منتشر خواهد شد. انتشار این بازی برای رایانه های شخصی در حال حاضر در هاله ای از عدم قطعیت است.

با توجه به صفحه فروشگاه آمازون بازی، 29 اکتبر آخرین تاریخ انتشار است و طرفداران باید آماده باشند تا بازی را به دست بگیرند. طبق اطلاعات موجود، این بازی برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، پلی استیشن 5 و سوییچ منتشر خواهد شد. هیچ اشاره ای به نسخه PC نشده است و انتظار می رود آن نسخه در همان تاریخ منتشر شود. با توجه به توضیحات محصول، طرفداران باید در یک تجربه ماجراجویی با گروهی از حاکمان بی رحم مبارزه کنند.

تاریخ انتشار New Tales from the Borderlands

جزئیات جدید درباره New Tales from the Borderlands

بازیکنان در بدترین روزهای زندگی خود کنترل شخصیت های Anu، Octavio و Fern را به دست می گیرند و باید به این سه “بازنده دوست داشتنی” کمک کنند تا دنیا را تغییر دهند و حتی آن را نجات دهند. دشمنان خطرناک با ماجراجویان دارای روحیه سرمایه داری و اربابان بی رحمی روبرو می شوند که حاضرند هر کاری را برای سود انجام دهند. به خصوص که برای آنها نابودی دنیا مهم نیست. ما شاهد بازگشت جنبه های جذاب این بازی محبوب هستیم و زمان آن فرا رسیده است که سلاح ها را برداریم و با این اربابان حریص و مدیران شرکت های بزرگ مبارزه کنیم.

در آوریل امسال، Gearbox دنباله‌ی New Tales from the Borderlands را اعلام کرد که قرار بود در سال 2022 منتشر شود. اطلاعات بیشتر قرار بود در تابستان منتشر شود. اما این اتفاق نیفتاد. به نظر می رسد Gamescom امسال فرصت مناسبی برای اعلام تاریخ انتشار و جزئیات کامل شخصیت ها و داستان باشد. اولین نسخه از بازی که توسط استودیو Telltale Games ساخته شده بود دارای پنج قسمت بود و اتفاقات بین بازی Borderlands 2 و Borderlands 3 را روایت می کرد. مکان بازی نیز Pandora’s Black بود و این اثر تخیلی توانست محبوبیت زیادی در بین بازی ها به دست آورد. طرفداران این سریال

لازم به ذکر است که Take-Two، مالک 2K Games، در گزارش مالی اخیر خود، فروش سری بازی های Brotherlands را 75 میلیون نسخه اعلام کرده است. Borderlands 2 پرفروش ترین بازی این سری است و تعداد آن نیز رکوردهای مختلفی را می شکند. تا به امروز 15 میلیون نسخه از بازی سوم به فروش رسیده است. گیربکس متعلق به Embracer است و استودیو سال گذشته به قیمت 1.4 میلیارد دلار خریداری شد. منتظر انتشار نسخه جدید داستان های Brotherslands در 29 اکتبر باشید.

منبع: VGC