منو سایت

تاریخ انتشار بازی Somerville اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی Somerville اعلام شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو جامپشیپ تاریخ انتشار بازی Somerville را اعلام کرد. بر این اساس علاقه مندان به این شغل می توانند در ماه آینده آن را تجربه کنند.

در جریان کنفرانس شرکت مایکروسافت در نمایشگاه E3 2021، آثار متنوع و متعددی به نمایش گذاشته شد. یکی از این آثار که توانست نظر بسیاری از بازیکنان را به خود جلب کند، بازی Somerville است. این اثر علمی تخیلی و ماجراجویی توسط استودیو جامپشیپ ساخته شده است. حال این استودیو تاریخ انتشار بازی Summerville را اعلام کرده است.

به این ترتیب مشخص شد سامرویل در تاریخ 15 نوامبر (24 آبان) بر روی پلتفرم های PC، Xbox One، Xbox Series S و Xbox Series X عرضه خواهد شد.کاربران رایانه شخصی می توانند این اثر را از طریق فروشگاه های Steam و Epic Games خریداری کنند. لازم به ذکر است که بازی سامرویل از لحظه انتشار به سرویس Game Pass اضافه خواهد شد. مشترکین این سرویس می توانند بدون صرف هزینه اضافی، بازی فوق را تجربه کنند.

بازی Somerville Somerville

Somerville تا حدودی یادآور بازی های Limbo و Inside است

سامرویل آخرین ساخته دینو پتی، بنیانگذار و مدیر عامل سابق استودیو Playdead است. در سال 2016 و پس از انتشار بازی Inside از سمت خود استعفا داد و استودیوی جامپشیپ را با انیماتور بریتانیایی کریس اولسن تأسیس کرد. سامرویل بر اساس داستان جدیدی از کریس اولسن ساخته شده است و وقایع پس از یک فاجعه بزرگ را توصیف می کند.

به عنوان یک خانواده سه نفره، بازیکنان سعی می کنند با کاوش در خرابه ها، اجتناب از تهدیدات فضایی و همکاری با سایر بازماندگان، قهرمانان را ایمن نگه دارند. Somerville یک بازی 2.5 بعدی است که شما را به یاد Limbo و Inside استودیو Playdead می اندازد. این اثر دیالوگ ندارد و داستان خود را با استفاده از فضا، محیط و اتفاقات روایت می کند.

کارگردان و نویسنده Somerville، Dino Petty و Chris Olsen، به ترتیب، به صراحت گفته اند که اگرچه برخی از DNA خود را دارد، اما قطعاً یک تجربه پلتفرمر مرموز نیست. به گفته آنها، بازی Somerville از نظر ویژگی های جدید آنقدر پیشرفت کرده است که در واقع سبک خاص خود را دارد.

کریس اولسن در مورد آن گفت: «شما قطعاً احساس خواهید کرد که قبلاً چنین کاری را تجربه نکرده اید. این ویژگی در مورد مکانیک بازی و همچنین نحوه روایت داستان صادق است.”

نظر شما در مورد بازی Somerville چیست؟ آیا این اثر قادر به جذب مخاطب به خصوص علاقه مندان به آثار استودیو Playdead خواهد بود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt