منو سایت

تاریخ انتشار بازی Skull and Bones رسما اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی Skull and Bones رسما اعلام شد

پس از ماه ها انتظار بالاخره یوبی سافت تاریخ انتشار Skull and Bones رسما ارائه شد. یک رویداد زنده برای نمایش بازی برگزار شد و توسعه دهندگان مختلف قسمت های مختلف بازی را توضیح دادند. در پایان مراسم تاریخ انتشار Skull and Bones اعلام شد و مطلع شدیم که این بازی جهان باز در تاریخ 8 نوامبر (17 آبان) برای رایانه های شخصی و کنسول های بازی پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس منتشر خواهد شد.

به گزارش پارسی گیم، ارائه بازی Skull and Bones اولین بار در سال 2017 انجام شد و این اثر آنلاین سال هاست که در حال توسعه بوده و انتشار آن بارها به تعویق افتاده است. لازم به ذکر است که روند بازی بر اساس نبردهای دریایی Assassin’s Creed Black Flag توسعه یافته و ایده های اصلی آن در این بازی پیاده سازی شده است. تاخیرهای متعدد طرفداران را به انتشار رسمی آن شک کرد. چون قرار بود بازی در سال 2018 منتشر شود و هر سال تاخیر داشت تا بالاخره به سال 2022 رسیدیم.

در بازی Skull and Bones، بازیکنان نقش کاپیتان یک کشتی دزدان دریایی را بر عهده می گیرند. آنها می توانند قراردادهای جدید را بپذیرند یا به دنبال منابع بگردند و آنها را بدزدند. اقیانوس مملو از کشتی های مشابه است که اهداف مشابه شما را دنبال می کنند و می خواهند غارت کنند. مبارزه با آنها بخش مهمی از بازی است. در عین حال می توانید کشتی دشمن را به آتش بکشید و بدترین بلاها را برای آن رقم بزنید. بازیکنان در ماجراجویی خود گزینه های متفاوتی خواهند داشت و این فرصت را پیدا می کنند تا کشتی و خود را ارتقا دهند.

تاریخ انتشار Skull and Bones

تاریخ انتشار Skull and Bones

فیلم Skull and Bones در دومین عصر طلایی دزدی دریایی می گذرد. بازیکنان می توانند با دوستان خود به صورت مشترک بازی کنند و گزینه PvP امکان نبرد با سایر بازیکنان را فراهم می کند. در یک مقاله جدید می توانید تمام نکاتی را که در مورد گیم پلی آموختیم مشاهده کنید و این مقاله تنها برای اعلام تاریخ انتشار Skull and Bones نوشته شده است. یوبی‌سافت با ارائه به‌روزرسانی‌های مستمر، فعالیت‌های جدید، چالش‌های جدید و محتوای اضافی، قصد دارد بازی را برای چندین سال حفظ کند و این بازی به صورت یک سرویس آنلاین خواهد بود.

لازم به ذکر است که بازی Skull and Bones علاوه بر پلتفرم های اصلی بر روی سرویس های استریم Stadia و Amazon Luna نیز موجود است. نسخه ویژه یا پریمیوم بازی نیز شامل چندین آیتم تزئینی برای تغییر ظاهر کشتی و همچنین دو مرحله اضافی به همراه آرت بوک دیجیتال و موسیقی متن رسمی است. افرادی که بازی را پیش خرید کنند به موارد دیگر نیز دسترسی خواهند داشت. ما مدت ها منتظر بودیم تا با یوبی سافت به راه بیفتیم و بالاخره می توانیم ماجراجویی را در 17 نوامبر آغاز کنیم. این بازی برای PS4 و Xbox One منتشر نخواهد شد.

منبع: IGN