منو سایت

تاریخ انتشار بازی Dead Island 2 به پایان رسید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی Dead Island 2 به پایان رسید

فهرست جدید در فروشگاه آمازون، tتاریخ انتشار بازی Dead Island 2 مشخص شد که بازی Dead Island 2 حدود ده سال است که در دست ساخت است و به نظر می رسد که بالاخره برای انتشار آماده شده است. فروشگاه آمازون تاریخ انتشار بازی جدید را 3 فوریه 2023 (14 بهمن) اعلام کرد و سپس جزئیاتی در مورد داستان و شخصیت‌ها درج کرد که می‌تواند پس از سال‌ها انتظار ما را با حال و هوای بازی آشنا کند.

به گزارش پارسی گیم، صفحه بازی Dead Island 2 در فروشگاه آمازون با عنوان Day One Edition درج شده است. پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس گنجانده شده اند و در قسمت تاریخ انتشار شاهد 3 فوریه سال آینده هستیم. این صفحه همچنین اطلاعات طرح و داستان را به ما می دهد. بازی جدید به لس آنجلس آمریکا سفر خواهد کرد و داستان توسط شش شخصیت روایت می شود. بازیکنان می توانند یکی از این شش نفر را انتخاب کنند.

تاریخ انتشار بازی Dead Island 2

داستان بازی Dead Island 2

داستان بازی Dead Island 2 در مورد شیوع یک ویروس کشنده در ایالت کالیفرنیا می باشد. این ویروس همه افراد را به زامبی های ترسناک تبدیل می کند. این شهر به دستور ارتش قرنطینه شده و مسئولان اوضاع را تحت کنترل درآورده اند. شخصیت اصلی بازی توسط زامبی ها آلوده شده است. اما معلوم شد که او و گروه کوچکی از مردم می توانند زنده بمانند و در برابر ویروس مصون هستند. این افراد آینده بشریت و لس آنجلس هستند. ادامه داستان در مورد یافتن رازهای اپیدمی ویروس و زنده ماندن در محیط خطرناک شهر است. هدف اصلی نجات بشریت و بازگرداندن وضعیت به حالت قبلی است.

گزارش های اخیر حاکی از آن است که بازی Dead Island 2 دوباره معرفی خواهد شد. تام هندرسون می گوید که معرفی جدید برای معرفی بازیکنان و یادآوری بازی به آنها است. او معتقد است که جوایز بازی امسال زمان نمایش بازی است. اما صفحه فروشگاه نشان می دهد که رونمایی بازی در کنفرانس گیمزکام امسال انجام خواهد شد. علاوه بر تاریخ انتشار Dead Island 2، تصاویری از بازی و همچنین آثار هنری فاش شده است و همه چیز برای عرضه رسمی آماده شده است.

بازی Dead Island 2 برای اولین بار در سال 2014 معرفی شد و استودیوی Dambuster پس از چندین تغییر سازنده بازی را بر عهده گرفت. در واقع تولید کامل بازی از سال 2019 آغاز شد و پیش از آن بازی تنها از این استودیو به استودیو دیگری منتقل شده بود. سازندگان بازی Goat Simulator 3 در زمان عرضه بازی سازندگان بازی Dead Island 2 را به سخره گرفتند و تریلر بازی را در قالب تریلر معرفی خود ساختند.

منبع: TheGamer