منو سایت

تاریخ انتشار بازی جدید Need for Speed ​​مشخص شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی جدید Need for Speed ​​مشخص شد

نسخه جدید سری بازی‌های Need for Speed ​​طبق آخرین اخبار و شایعات پیرامون بازی‌ها در آبان ماه سال جاری برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های بازی منتشر می‌شود. پس از نام اصلی Need for Speed: Unbound فاش شد. اکنون زمان انتشار بازی است. بازی مسابقه ای الکترونیک آرتز در تاریخ 13 آبان آماده دانلود خواهد شد.

الکترونیک آرتز قصد دارد نسخه بهتری از سری بازی های Need for Speed ​​را عرضه کند و جدیدترین بازی های این شرکت علیرغم همه تلاش ها نتیجه چندانی در بر نداشته است. امسال توسعه Need for Speed ​​به استودیوی Criterion Games واگذار شد و EA به این نتیجه رسید که این استودیوها بهترین انتخاب برای تولید بازی هستند. طرفداران مدت هاست که برای بازگشت Need for Speed ​​control به Criterion تلاش می کنند.

شایعات اخیر حاکی از آن است که بازی Need for Speed: Unbound ماه آینده (اواخر تیرماه) رونمایی خواهد شد و EA در یک رویداد ویژه از چند بازی جدید به همراه FIFA 23 رونمایی خواهد کرد. گزارش جدید Exputer نشان می دهد که Need for Speed ​​بعداً با Skate ارائه می شود و در تاریخ 4 نوامبر منتشر می شود. گزارش قبلی فقط به زمان معرفی این اثر رانندگی اشاره کرد.

تاریخ انتشار Need for Speed ​​جدید

تاریخ انتشار Need for Speed ​​جدید

به گفته تام اندرسون، کاشف مشهور صنعت بازی، تاریخ انتشار Need for Speed ​​جدید 4 نوامبر خواهد بود. تام اندرسون به ندرت شایعات نادرست را منتشر می کند و می توان به منابع او اشاره کرد. گزارش‌های قبلی انتشار Need for Speed ​​را در ماه سپتامبر یا اکتبر نشان می‌داد و به نظر می‌رسد که تغییر جزئی در تاریخ انتشار رخ داده است. البته این تاریخ توسط EA تایید نشده و قابل تغییر است.

طبق گزارش‌های قبلی، Need for Speed ​​جدید در شهری به نام Lake Shore City که نمونه‌ای تخیلی از شیکاگو است، در حال وقوع است. شهر اصلی بسیار بزرگ است و قسمت های مختلفی را شامل می شود. در مورد سبک طراحی Need for Speed ​​هم صحبت شد که در نهایت نشان می دهد این اثر از نظر بصری کمی به انیمه نزدیک است و در نهایت تمرکز اصلی روی چند نفره و مکانیزم آنلاین است. در نتیجه ممکن است بازی به صورت آفلاین تجربه نشود. در نهایت باید گفت که بازی جدید کراس پلتفرم نخواهد بود و امکان انتشار انحصاری آن برای نسل نهم بسیار زیاد است. شایعه شده است که نسخه PS4 بازی Need for Speed ​​لغو خواهد شد.

در حال حاضر اطلاعات کاملی از این بازی وجود ندارد و باید چند هفته دیگر منتظر بمانیم. در حال حاضر تاریخ انتشار بازی Need for Speed ​​سیزدهم آبان ماه است و باید دید تغییری در آن ایجاد خواهد شد یا خیر. نطر شما چی هست

منبع: GamingBolt