منو سایت

تاریخ انتشار بازی ترسناک The Devil in Me اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی ترسناک The Devil in Me اعلام شد

چهارمین شماره از مجموعه ترسناک The Dark Pictures Anthology شما را به قلعه مرگ H.H. Holmes با فضایی دلهره آور دعوت می کند. رویداد Future Games Show که بخشی از کنفرانس های گیمزکام امسال بود، با نمایش تریلرهای مختلف و … همراه بود. تاریخ انتشار The Devil in Me اعلام کرد. روز 18 نوامبر (27 نوامبر) این تاریخ به عنوان تاریخ انتشار بازی برای کنسول های پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه شخصی اعلام شد.

تریلر جدید بازی ترسناک The Devil in Me زوایای داستان و شخصیت ها را به نمایش می گذارد. می توانید قلعه مرگ H.H. Holmes را ببینید که مکانی بسیار واقعی است. این عمارت در واقع یک هتل واقعی است که توسط اولین ساکنان قاره آمریکای شمالی ساخته شده و قاتلان زنجیره ای خطرناک را در خود جای داده است. سازنده سعی کرده تا وحشت این عمارت را زنده کند و بازیکنان را به هیجان انگیزترین شکل ممکن با داستانی وحشتناک روبرو کند.

همانند بازی های قبلی در سری Dark Pictures، امکان کنترل گروهی از شخصیت های اصلی وجود دارد. انتخاب های شما در طول بازی روی پایان و روند داستان نویسی تاثیر می گذارد و باید بتوانید تمام شخصیت ها را تا انتها زنده نگه دارید. خلاصه داستان «شیطان در من» درباره گروهی از مستندسازان است که می خواهند از وقایع قلعه مرگ فیلمبرداری کنند و مستند جدیدی از آن بسازند. برنامه اولیه آنها برای ساخت یک مستند به سرعت به بقا تغییر می کند و می بینند که مستندشان به واقعیت تبدیل می شود.

تاریخ انتشار The Devil in Me

داستان بازی شیطان در من

وقتی گروه فیلمبرداری به هتل می‌رسند، متوجه حضور یک قاتل می‌شوند و می‌بینند که به تله مرگ رفته‌اند. تیم قهرمانان سعی می کنند از یک اتفاق مرگبار فرار کنند و این داستان در شاخه های مختلف برای بازیکن روایت می شود. اتاق های مرگ، تله ها و سایر خطرات در انتظار قهرمانان هستند. جدیدترین قسمت از سری بازی های ترسناک با معرفی ویژگی های جدید عرضه می شود. بازی حالت سینمایی را به طور کامل حذف کرده و از یک سری معما برای حل آن ها با استفاده از ابزارهای خاص استفاده کرده است.

قابلیت دویدن، پرش و صعود از جمله ویژگی های جدید بازی The Devil in Me است و بازیکن تعامل بیشتری با بازی خواهد داشت. شخصیت ها همچنین می توانند مواردی را حمل کنند که به حل پازل ها و جلوگیری از تله ها کمک می کند. حالت چند نفره نیز در نسخه جدید بازی استفاده شده است و می توانید بازی را به صورت تک نفره دنبال کنید. حالت Co-op تا پنج نفر را پشتیبانی می کند و شما فرصت خوبی برای تجربه بازی با دوستان دارید. همانطور که در ابتدا خواندید، تاریخ انتشار The Devil in Me 27 نوامبر برای کنسول ها و رایانه های شخصی اعلام شد.

تاریخ انتشار بازی ترسناک The Devil in Me اعلام شد

تریلر تاریخ انتشار بازی ترسناک The Devil In Me را اعلام کرد

منبع: GamesRadar