منو سایت

تاریخ انتشار بازی استراتژیک Victoria 3 اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی استراتژیک Victoria 3 اعلام شد

Paradox Inc.، توسعه دهنده بازی های استراتژیک محبوب از تاریخ انتشار ویکتوریا 3 فاش شد شماره سوم از سری بازی های استراتژی ویکتوریا به عنوان یک شبیه ساز استراتژی برای جامعه بشری شناخته می شود و یکی از مهم ترین بازی های استراتژیک است که عرضه می شود. به گفته پارادوکس، Victoria 3 در تاریخ 25 اکتبر برای PC منتشر خواهد شد. کاربران PC Game Pass می توانند در زمان انتشار بازی جدید از آن استفاده کنند.

طبق آخرین اخبار بازی، Victoria 3 در دو نسخه Standard و Grand منتشر خواهد شد. نسخه استاندارد فقط شامل بازی اصلی است و قیمت آن 50 دلار خواهد بود. نسخه دوم شامل بازی پایه به همراه محتوای الحاقیه اول و بسته ساخت و ساز آمریکایی و چندین بسته آیتم دیگر است که تجربه بازی را برای طرفداران جذاب تر می کند. لازم به ذکر است افرادی که ویکتوریا 3 را زودتر پیش خرید کنند، نسخه ریمستر شده موسیقی ویکتوریا 2 را دریافت خواهند کرد.

طرفداران استراتژی مدت هاست که منتظر قسمت جدیدی از سری ویکتوریا هستند و به گفته پارادوکس، این یکی از مهم ترین بازی های آنها تا به امروز است. شبیه سازی دقیق روابط اجتماعی، اقتصادی و سیاسی در طول قرن مرتبط با انقلاب صنعتی و شکوفایی لیبرالیسم در تاریخ بشر از جمله اهداف این اثر است. پارادوکس این نوید را می دهد که تمام انگیزه ها و نیازهای بشر در این عصر منحصر به فرد به نمایش گذاشته خواهد شد و ما شاهد توسعه فناوری و اجتماعی در قلب جوامع بشری خواهیم بود.

تاریخ انتشار بازی ویکتوریا 3

تاریخ انتشار بازی ویکتوریا 3

به همراه اعلام تاریخ انتشار ویکتوریا 3باید بگوییم که این اثر به گونه ای طراحی شده است که بتوان آن را بارها و بارها تجربه کرد و همچنان مطالب جدیدی برای جستجو وجود دارد. نسبت به مبحث دوم تغییرات زیادی ایجاد شده و بیشتر به روابط سیاسی بین دولت ها توجه شده است. جنگ در دوران ویکتوریا کار ساده ای نیست و برخلاف Crusader Kings 3، هدف فقط غصب پادشاهی های دیگر نیست. روابط سیاسی در بازی به صورت پیچیده شبیه سازی شده و قبل از شروع جنگ باید اقدامات مختلفی را انجام داده و مذاکره کنید.

سیستم های جدیدی برای نشان دادن قدرت سیاسی و اقتصادی دولت ها ایجاد شد. در عین حال، می توانید آموزش و پرورش افراد خود را توسعه دهید و دوران انقلاب صنعتی را با جزئیات کامل تجربه کنید. سیستم اقتصادی بازی بر اساس تئوری های موجود طراحی شده است تا بتوانید به یک حاکم واقعی تبدیل شوید. در نهایت، دیپلماسی نیز بسیار پیچیده است و شما باید سعی کنید در بازار آزاد با دیگران رقابت کنید. پارادوکس می گوید 183 دولت و کشور در بازی وجود دارند و همه آنها با جزئیات متفاوت طراحی شده اند.

بازی Victoria 3 در ژوئن سال گذشته رونمایی شد و امروز تاریخ انتشار Victoria 3 3 نوامبر اعلام شد. منتظر انتشار بازی برای کامپیوتر از طریق استیم و مایکروسافت استور باشید. کاربران PC Game Pass می توانند در روز انتشار از بازی لذت ببرند.

منبع: Gematsu