تاریخ انتشار آپدیت 1.0 برای eFootball 2022 با تغییرات اساسی اعلام شد

تاریخ انتشار آپدیت 1.0 برای eFootball 2022 با تغییرات اساسی اعلام شد

کونامی هفته آینده با انتشار آپدیت 1.0 بازی eFootball 2022 مشکلات عمده‌ای را که از زمان انتشارشان حل نشده‌اند، برطرف می‌کند. این آپدیت قرار بود چند ماه پس از انتشار بازی فوتبال 2022 منتشر شود. اما مسائل مختلف انتشار آپدیت را به تاخیر انداخته است. یک به‌روزرسانی بزرگ برای PES 2022 برای اصلاح باگ‌های اصلی و همچنین اضافه کردن بخش‌های مورد انتظار منتشر خواهد شد.

طبق آخرین اخبار بازی، آپدیت 1.0 بازی eFootball 2022 با تغییرات مهمی مانند بهبود اتصال به سرورهای آنلاین، تغییر ترکیب و عملکردهای بازی و افزودن بخش Dream Team که قبلاً Creative Team نام داشت، در دسترس خواهد بود. زمانی که کونامی بازی را منتشر کرد، آن را نسخه آزمایشی نامید که به مرور زمان تکمیل خواهد شد. طرفداران این جمله را پسندیدند و O Football 2022 بدترین امتیاز را در Steam گرفت و بدترین بازی سال 2021 نام گرفت.

کونامی با مشکلات جدی و بدون راه حل از حامیان PES عذرخواهی کرد. این شرکت ژاپنی در مقاله ای جدید نوشت: ما آنقدر روی به موقع گذاشتن بازی تمرکز کردیم که مهم ترین چیز یعنی کیفیت را فراموش کردیم و در نهایت با بازخورد صادقانه طرفداران ناامید مواجه شدیم. کونامی کیفیت غیرقابل قبول PES 2022 را تایید کرد و نوشت که تیم توسعه تمام تلاش خود را برای بازگرداندن اعتماد از دست رفته انجام داده است:

تیم سازنده سخت در تلاش است تا اعتماد از دست رفته طرفداران را بازگرداند و همچنین بازی را برای طرفداران فوتبال در سراسر جهان لذت بخش کند. اگرچه شش ماه از انتشار بازی می گذرد. ما معتقدیم که بالاخره به سطح کیفیت رسیده‌ایم و به تصمیم خود برای انتشار به‌روزرسانی 1.0 برای eFootball 2022 اطمینان داریم.

تغییرات به‌روزرسانی EFootball 2022

سوال اصلی این است که آپدیت فوتبال چه تغییراتی ایجاد خواهد کرد؟ همانطور که در ابتدا نوشتیم، خطاهای مهم برطرف شد و اتصال به سرور تسهیل شد. بیشتر تمرکز کونامی روی تغییر بازی و ایجاد تعادل در بازی است. دفاع که یکی از مهمترین انتقادات بازیکنان بود. Konami مورد توجه قرار گرفته و بهبود یافته است. تنظیمات مختلف تغییر کرده و گزینه های تاکتیکی بیشتری مانند “فشار دادن حریف” و پرس کردن دفاع اضافه شده است.

کونامی می‌نویسد که سیستم پاس در به‌روزرسانی 1.0 eFootball 2022 ارتقا یافته است. پاس‌ها سریع‌تر رد و بدل می‌شوند و پرش توپ به واقعیت نزدیک‌تر است. در نسخه اصلی پاس ها به درستی به دست بازیکن نمی رسید. تیراندازی یکی دیگر از تغییرات مهم در آپدیت فوتبال برای سال 2022 است و گیمرها هنگام دریبل زدن احساس بهتری خواهند داشت. انتظار می‌رود که جزئیات بیشتر در زمان عرضه به‌روزرسانی در تاریخ 14 آوریل (25 آوریل) اعلام شود.

لازم به ذکر است که نسخه موبایل PES 2022 همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد و مشخص نیست این بازی چه زمانی برای دستگاه های موبایل عرضه می شود.

منبع: Eurogamer