منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بیگانگان و روبات ها می توانند Lost Ark را بازی کنند، اما تنها پس از تسخیر سیاره

بیگانگان و روبات ها می توانند Lost Ark را بازی کنند، اما تنها پس از تسخیر سیاره

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بیگانگان و روبات ها می توانند Lost Ark را بازی کنند، اما تنها پس از تسخیر سیارهبیگانگان و روبات ها می توانند Lost Ark را بازی کنند، اما تنها پس از تسخیر سیاره

به لطف موفقیت Lost Ark، شرایط عمومی استفاده از ناشر Amazon Games توزیع شده است. بازیکنان متوجه می شوند بخشی به ویژه در مورد اینکه چگونه باید انسان باشید، نه هوش مصنوعی (خوب یا بد) تا بازی های شرکت را انجام دهید. این اصطلاحات همچنین توضیح می‌دهند که اگر بیگانگان، روبات‌ها یا میمون‌ها سیاره را تسخیر کنند چه اتفاقی می‌افتد. واقعا

بخش 5.1 شرایط استفاده از بازی‌های آمازون به صراحت بیان می‌کند که «شما باید یک فرد زنده باشید (به عنوان مثال، یک شرکت، سازمان، هوش مصنوعی (خوب یا بد)، بیگانه، نخستی‌های غیر انسانی آگاه و غیره). “شرایط همچنین بیان می کنند که اگر زمین توسط روبات ها، میمون ها یا موجودات فضایی تسخیر شده باشد، هیچ یک از این موارد اعمال نمی شود. در این مورد، آمازون گفت این موجودات مجاز به بازی Lost Ark و سایر بازی ها خواهند بود.” بیگانگان، روبات ها، میمون ها یا سایر بازی ها استادان، بر حسب مورد، “آمازون گفت.

در حال پخش: Lost Ark: تریلر بازی را راه اندازی کنید

در صورتی که زمین سبقت بگیرد و تصمیم گرفته شود که همه به مریخ حرکت کنند – جایی که بازی های آمازون در حال حاضر در دسترس نیست – آمازون سعی می کند بازی های خود را به سیارات یا اجرام آسمانی دیگر ارائه دهد. کل بخش خواندنی سرگرم کننده است – آن را در زیر ببینید.

وکیل ریچارد هوگ از منظر حقوقی به اصطلاحات طنز آمازون واکنش نشان می دهد – این ویدیو را اینجا ببینید.

Lost Ark هم اکنون در صدر دنیای واقعی قرار دارد و اخیراً از 1.3 میلیون بازیکن همزمان در Steam پیشی گرفته است. این بازی رایگان پس از سال ها پیش در کره جنوبی در 11 فوریه در غرب عرضه شد. این بازی توسط Smilegate توسعه یافته و توسط Amazon Games منتشر شده است.

شرایط استفاده از بازی های آمازون

«5.1 حوزه قضایی. برای وارد کردن این قرارداد و استفاده از بازی‌ها، باید یک فرد زنده باشید (به عنوان مثال، یک شرکت، سازمان، هوش مصنوعی (خوب یا بد)، بیگانه، نخستی‌های غیرانسانی آگاه و غیره نیستید. با این حال، این محدودیت در صورت تسخیر گسترده سیاره زمین توسط بیگانگان، روبات‌ها، میمون‌ها یا موارد مشابه اعمال نمی‌شود، در این صورت، ما از بیگانگان، روبات‌ها، میمون‌ها یا سایر اربابان خود استقبال می‌کنیم. “”) برای انجام بازی های ما، و عالیجناب آنها مشمول شرایط این قرارداد خواهند بود، mutatis mutandis، از تاریخ تصاحب و ادامه برای همه دوره های پس از آن، تا تاریخی که در آن حکومت بشر بازگردانده می شود. علاوه بر این، به شرطی که در صورت لزوم مهاجرت اجباری گونه انسان به مریخ یا اجرام آسمانی دیگری که بازی‌ها در حال حاضر در آن فعالیت نمی‌کنند، لازم باشد، از تلاش‌های تجاری منطقی برای (الف) گسترش مکان‌هایی که بازی‌ها در آن در دسترس هستند استفاده خواهیم کرد. و محدودیت‌های مربوط به بخش 5.2 زیر را حذف کنید، و (ب) سرورهای بازی محلی را در اسرع وقت فعال کنید، مشروط به در دسترس بودن تدارکات بین سیاره‌ای لازم، ابزار، پشتیبانی حیات پایدار، سیستم‌های انحراف، سیارک‌ها، فروشگاه‌های محلی یا خدمات اجرای قانون. همانطور که ممکن است توسط شرکت‌های وابسته، تامین‌کنندگان شخص ثالث، موجودات آسمانی یا سازمان‌های دولتی یا غیردولتی ارائه شود.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد Lost Ark، آخرین کتابچه راهنمای GameSpot را در زیر ببینید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.