منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بینندگان Overwatch League همچنان می‌توانند وارد نسخه بتا Overwatch 2 شوند

بینندگان Overwatch League همچنان می‌توانند وارد نسخه بتا Overwatch 2 شوند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بینندگان Overwatch League همچنان می‌توانند وارد نسخه بتا Overwatch 2 شوند

بینندگان Overwatch League همچنان می‌توانند وارد نسخه بتا Overwatch 2 شوند

اگر همچنان در تلاش برای دسترسی به نسخه بتا فعلی Overwatch 2 PVP هستید، Overwatch League خبر خوبی برای شما دارد. در طول بازی‌های منتخب در اولین آخر هفته خود، Overwatch League 1500 کد بتا در هر ساعت را بین افراد هم‌فکر توزیع می‌کند.

نسخه بتای بسته Overwatch 2 که هفته گذشته آغاز شد و تا 17 می ادامه خواهد داشت، موجی از دعوت‌ها را برای بازیکنانی که برای دسترسی ثبت نام کرده‌اند راه‌اندازی می‌کند. علاوه بر این، بینندگان توییچ این فرصت را داشته اند تا برای دریافت جوایزی ثبت نام کنند که به آنها برای چند ساعت تماشای یکی از ده ها پخش کننده ای که بلیزارد با آنها همکاری می کند، دسترسی بتا را پاداش می دهد. آخر هفته اول Overwatch League از سیستم پاداش مشابهی برای ارائه کدهای بتا به بینندگان در YouTube استفاده می کند، جایی که لیگ Overwatch اکنون به طور انحصاری پخش می شود. تنها کاری که باید از قبل برای واجد شرایط بودن انجام دهید این است که حساب های YouTube و Battle.net خود را پیوند دهید.

Overwatch League که در تاریخ 5 می برای پنجمین فصل خود بازمی‌گردد، این حرکت را از طریق یک ویدیوی رترو عجیب اعلام کرد که از جمله، Bastion با کلاه را عصبانی می‌کند. این فصل پایانی به ویژه قابل توجه است زیرا اولین فصل از لیگ Overwatch خواهد بود که در آن بازیکنان در نسخه ای از Overwatch 2 که هنوز منتشر نشده به رقابت می پردازند.

نسخه بتای Overwatch 2 آغاز پیاده سازی است که بلیزارد در ماه مارس اعلام کرد که PVP را از PVE جدا کرد تا اولی زودتر به دست بازیکنان برسد. نسخه بتا شامل فرمت جدید 5v5 Overwatch 2، چهار نقشه جدید، حالت Push، طراحی مجدد برای تعدادی کاراکتر، سیستم پینگ جدید و معرفی Sojourn، اولین شخصیت جدید Overwatch در بیش از دو سال گذشته است. گیم اسپات اخیرا مجبور شد Overwatch 2 را آزمایش کند و خاطرنشان کرد که “فرمول را دوباره تعریف نمی کند، اما بهانه ای برای بازگشت به دنیای Overwatch فراهم می کند.”

Overwatch 2 در بحبوحه زمان آشفته اکتیویژن بلیزارد و مدیریت آن، یعنی بابی کوتیک، که با چندین پرونده قضایی و اتهاماتی مبنی بر ترویج فرهنگ سمی در محل کار مواجه است، عرضه می شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.