منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بیل کلینتون، که معروف Guilty Gear را محکوم کرد، اکنون در Guilty Gear Strive است.

بیل کلینتون، که معروف Guilty Gear را محکوم کرد، اکنون در Guilty Gear Strive است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بیل کلینتون، که معروف Guilty Gear را محکوم کرد، اکنون در Guilty Gear Strive است.

بیل کلینتون، که معروف Guilty Gear را محکوم کرد، اکنون در Guilty Gear Strive است.

در اوایل سال 1999، بازی مبارزه ای Guilty Gear مورد اشاره غیرمنتظره ای از سوی رئیس جمهور وقت ایالات متحده بیل کلینتون قرار گرفت و این سیاستمدار تبلیغی را برای این بازی که شعار «دوستان خود را بدون گناه بکشید» را محکوم کرد. کلینتون اکنون با پرتره ای از رئیس جمهور سابق که در آخرین به روز رسانی Guilty Gear Strive ظاهر می شود، رهبری اقدامات خشونت آمیز بازی را بر عهده گرفته است.

نسخه اصلی Guilty Gear تنها یکی از بازی‌های متعددی بود که کلینتون در سخنرانی سال 1999 درباره خشونت در بازی‌های ویدیویی به آن اشاره کرد و این سیاستمدار به‌ویژه نگران پیام‌های خشونت‌آمیز در تبلیغات بازی‌های ویدیویی بود. در حالی که تعدادی از شعارهای بازی در این سخنرانی خوانده می شد، کلینتون تصویری از تبلیغات توهین آمیز Guilty Gear را در دست گرفت و به ویژه بر بازی مبارزه ای تاکید کرد.

در حالی که به نظر می رسید سخنرانی کلینتون در آن زمان تاثیر چندانی نداشت، این ویدئو در اوایل سال جاری دوباره در شبکه های اجتماعی ظاهر شد. طرفداران Guilty Gear محکومیت ریاست جمهوری را به عنوان یک نشانه افتخار ستایش کردند، به ویژه با توجه به اینکه بازی کلاسیک کالت در اولین بار در ایالات متحده عرضه شد، بسیار جذاب بود.

اکنون، بیش از دو دهه پس از مبارزات انتخاباتی او علیه پیام های گناهکار ادعایی در Guilty Gear، کلینتون در این بازی جاودانه شده است. طرفداران چشم عقابی متوجه عملکرد تار و در عین حال کاملاً قابل تشخیص این سیاستمدار مو سفید در حالت Digital Figure بازی شدند که در آخرین به روز رسانی به عنوان هدف اضافه شده بود.

آخرین به روز رسانی در 28 مارس ارائه شد و صحنه جدید تولد دوباره کاخ سفید و همچنین شخصیت جدید Testament و حالت فیگور دیجیتال را اضافه کرد. Developer Arc System Works همچنین برنامه‌هایی را برای فصل دوم بازی اعلام کرده است که شامل چهار شخصیت بازی جدید و همچنین اضافه شدن یک بازی کراس پلتفرم بین کنسول‌های پلی‌استیشن و رایانه شخصی خواهد بود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.