منو سایت

بیش از 600 بازی برای PS5 و PS4 در Spring PlayStation به فروش می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بیش از 600 بازی برای PS5 و PS4 در Spring PlayStation به فروش می رسد

بیش از 600 بازی برای PS5 و PS4 در Spring PlayStation به فروش می رسد

موج دوم فروش بهاره پلی استیشن هم اکنون زنده است و برای صدها عنوان جدید تخفیف ارائه می کند. شما زمان زیادی برای مرور کاتالوگ جدید دارید، زیرا تا آن زمان پس انداز باقی خواهد ماند 27 آوریل– بنابراین مطمئن شوید که چند دقیقه برای بررسی کاهش قیمت‌های بی‌نظیر مورد علاقه‌های مستقل، فیلم‌های پرفروش AAA و همه چیز در بین آن‌ها وقت بگذارید. برخی از معاملات از موج اول فروش بهاره هنوز در دسترس هستند، اما شما قطعاً مایل خواهید بود که دسته به روز شده را ببینید، زیرا فروش در حال حاضر بسیار زیاد است.

فروش با هر دو معامله شخص اول و ثالث تکمیل شد. اگر به دنبال کنسول های انحصاری پلی استیشن هستید، انتخاب های زیادی دارید. بازی فوق العاده JRPG Persona 5 Royal فقط 24 دلار قیمت دارد و اکشن ماجراجویی درخشان Naughty Dog The Last of Us Part II تنها 20 دلار است. اگر صحبت از Naughty Dog شد، می‌توانید Uncharted: The Nathan Drake Collection و The Last of Us Remastered را نیز با تنها 10 دلار دریافت کنید. در همین حال، ماجراجویی رنگارنگ Kena: Bridge of Spirits در سال گذشته به 28 دلار (24 دلار برای اعضای PS Plus) کاهش یافت و Sackboy: A Big Adventure 50٪ تخفیف دارد. اگر به دنبال یک بازی مناسب برای خانواده هستید، Sackboy یک انتخاب عالی است.

همچنین Cyberpunk 2077 را تنها با قیمت 25 دلار خواهید یافت، و اگرچه هنوز کامل نیست، اما کیلومترها از جایی که در روز راه اندازی بود فاصله دارد. CDPR پچ پشت سر هم منتشر می کند و شهر شب بالاخره ارزش وقت شما را دارد… به خصوص با این قیمت پایین جدید.

شاید فصل فوتبال تمام شده باشد، اما تمرینات پیش فصل تا چند ماه دیگر به اینجا می رسد. با این حال، اگر نمی توانید آنقدر صبر کنید، Madden NFL 22 MVP Edition را تنها با قیمت 25 دلار در فروش خواهید یافت. این نسخه لوکس بازی با یک نسخه PS4 و PS5 از بازی اصلی، به همراه Tom Brady Gear Capsule، 11 Team Fantasy Packs و یکسری تجهیزات اضافی دیجیتال دیگر ارائه می شود.

در مجموع، فروش بهاره شامل بیش از 650 بازی به همراه صدها تخفیف در DLC ها و افزونه های مرتبط است. حتماً کاتالوگ فروش کامل را بررسی کنید، اما ما لیست کوتاهی از بهترین معاملات را در زیر گردآوری کرده‌ایم.

بهترین معاملات در فروشگاه پلی استیشن