منو سایت

بیش از 20 میلیون بازیکن Assassin’s Creed Valhalla را تجربه کرده اند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بیش از 20 میلیون بازیکن Assassin's Creed Valhalla را تجربه کرده اند

اخیراً ملحق شده است یوبی سافت خبر بزرگی را در حساب رسمی توییتر خود به اشتراک گذاشت که نشان می دهد بازی نقش آفرینی اکشن جهان باز Assassin’s Creed Valhalla (Assasins Creed Valhalla) از زمان انتشار در نوامبر 2020 تاکنون بیش از 20 میلیون بازیکن جذب کرده است. این تعداد مربوط به بازیکنان در تعطیلات آخر هفته رایگان، سرویس Ubisoft+ و اعضای لایه های Extra و Premium PlayStation Plus.

بازی Assassin’s Creed Valhalla این یک موفقیت بزرگ برای یوبی سافت به حساب می آید، بنابراین این نسخه رکورددار بیشترین فروش این فرنچایز در هفته اول انتشار است. یوبی سافت در گزارش درآمدهای 2021-2022 خود فاش کرد که این عنوان بیش از 300 میلیون یورو فروش خالص داشته است. با توجه به توئیت ارسال شده: «بیش از 20 میلیون وایکینگ سفر حماسی خود را در قلمرو اسطوره ای خدایان با ایور از نروژ به انگلستان آغاز کرده اند. از شما برای این سفر به ماه سپاسگزارم.

از زمان انتشار، این بازی دارای دو بسته الحاقی کوچک به نام های Wrath of the Druids و The Siege of Paris و همچنین یک الحاقیه بزرگ به نام Dawn of Ragnarok بوده است. همچنین بسیاری از به روز رسانی های رایگان را منتشر کرد که جدیدترین آنها Tombs of the Fallen بود. علاوه بر این، آپدیت رایگان دیگری با عنوان The Last Chapter قرار است اواخر امسال منتشر شود که داستان Eivor را در اوج خود به پایان می رساند.

بازیکن Assassin's Creed Valhalla

اهداف یوبی سافت در آینده

یوبی سافت، غول بازی مستقر در فرانسه، اخیرا روزهای شلوغی را پشت سر گذاشته است. ماه گذشته، Skull and Bones برای پنجمین بار متوالی به تعویق افتاد و انتشار آن به 9 مارس 2023 (18 اسفند 1401) موکول شد. در روزهای اخیر، یوبی سافت از ایجاد یک دفتر خلاق جهانی برای افزایش کیفیت کلی تمامی بازی های یوبی سافت خبر داد که این مهم است.

این شرکت همچنین اهداف خود را برای نیمه دوم سال 2023 تکرار کرد. Ubisoft استراتژی خود را در مورد راه اندازی Mario + Rabbids: Sparks of Hope (منتشر شده در اکتبر امسال)، Just Dance 2023، Skull and Bones، بسته الحاقی جدید برای Far اعلام کرد. Cry 6 و محتوای اضافی برای بازی های خدماتی زنده از جمله Rainbow Six Siege ایجاد کنید.

شایان ذکر است که بازی Assassin’s Creed Valhalla در حال حاضر برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و رایانه شخصی در دسترس است.

منبع: Gamingbolt