منو سایت

بیش از 1 میلیون حساب گمشده Ark Bot مسدود شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بیش از 1 میلیون حساب گمشده Ark Bot مسدود شده است

بیش از 1 میلیون حساب گمشده Ark Bot مسدود شده است

آمازون گیمز بیش از 1 میلیون “حساب غیرقانونی” مربوط به بطری سازی را از MMORPG Lost Ark که اخیراً منتشر شده است، ممنوع کرده است.

Lost Ark موفقیت بزرگی در Steam داشت و تبدیل به یکی از پربازیگرترین بازی‌های تمام دوران روی این پلتفرم شد. متأسفانه، این محبوبیت (و این واقعیت که بازی رایگان است) به این معنی است که به هدف اصلی فروشندگان طلا و حساب های ربات برای فروش کالاهای خود تبدیل شده است. آمازون قبلاً روش‌هایی را که برای مبارزه با ربات‌ها نیاز دارد (مانند محدود کردن چت در منطقه بازی به بازیکنان سطح بالاتر و بهبود ابزارهای تشخیص ربات) توضیح داده است، اما این اولین موج گسترده ای است که بازی را ممنوع می کند. صدای چیزها ممکن است آخرین نباشد.

در حال پخش: تریلر بازی Lost Ark: Accolades

آمازون می‌نویسد: «اگرچه قصد داریم با این موج تحریم‌ها تأثیر زیادی داشته باشیم، اما می‌دانیم که هنوز کار برای انجام دادن وجود دارد و چگونه بازیکنان می‌دانند که این تنها یک مرحله از یک فرآیند فعال و مداوم است.»

با توجه به حجم موج ممنوعیت، آمازون می گوید تعداد کمی از بازیکنان را می توان به اشتباه به عنوان حساب های ربات شناسایی کرد. بازیکنانی که “به طور جدی Lost Ark را بازی کردند و به هیچ وجه بازی خود را تغییر ندادند” اما به اشتباه تحت تأثیر این ممنوعیت قرار گرفتند می توانند در اینجا به محرومیت خود اعتراض کنند.

با توجه به محبوبیت بازی، صف های ورود به سرور یک مشکل همیشگی برای Lost Ark به خصوص در منطقه اروپای مرکزی بازی است. آمازون گفت در حال حاضر هیچ راهی برای افزایش ظرفیت سرورهای شلوغ وجود ندارد و همچنین امکان انتقال کاراکترها به سرورهای کمتر شلوغ نیز وجود ندارد.

Lost Ark اولین به روز رسانی محتوای اصلی خود را اواخر این ماه دریافت می کند زیرا آمازون و توسعه دهنده Smilegate RPG به دنبال شروع ارائه محتوای نسخه کره ای بازی (که در سال 2019 عرضه می شود) به غرب هستند. به‌روزرسانی‌هایی که در اوایل این ماه انجام شد، بسیاری از محتوای اصلی بازی را کاهش داد و Guardian Raids و Abyss Dungeons را آسان‌تر کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.