منو سایت

بیش از یک میلیون نسخه از V Rising در هفته اول فروخته شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بیش از یک میلیون نسخه از V Rising در هفته اول فروخته شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، استودیو Stunlock با انتشار پستی در توییتر اعلام کرد که بیش از یک میلیون نسخه از V Rising در هفته اول انتشار بازی توسط طرفداران خریداری شده است.

هر ساله بازی‌های بزرگ زیادی از بازار بازی‌های ویدیویی بیرون می‌آیند که برای جذب بازیکنان در زمان‌های خاص با هم رقابت می‌کنند. با این حال، همیشه بازی های جدید و متفاوتی وجود دارند که به شکلی بی سابقه مورد استقبال بازیکنان قرار می گیرند. محصول جدید استودیو Stunlock، V Rising، تنها یکی از این آثار است. یک هفته پیش نسخه دسترسی زودهنگام V-Rising منتشر شد که مورد استقبال مخاطبان و منتقدان قرار گرفت.

تنها سه روز پس از انتشار V Rising، 500000 نسخه فروخته شد. حالا با گذشت یک هفته از انتشار این اثر، استودیو Stunlock به دستاورد جدیدی دست یافته است. این استودیو در یک پست توییتری اعلام کرد که فروش بازی Rising آن به بیش از یک میلیون نسخه در سراسر جهان رسیده است. دستیابی به چنین آماری در یک هفته چشمگیر است.

بازی V Rising V Rising

V Rising با قیمت 20 دلار به فروش می رسد

استودیوی سازنده این اثر علاوه بر ارائه آمار فروش V Rising، آپدیت جدیدی را منتشر کرده است که یک ویژگی مهم و حیاتی را به آن اضافه می کند. در حالی که قبل از تجربه V-Rising بدون اتصال مداوم به اینترنت امکان پذیر نبود، به لطف به روز رسانی جدید بازی یک حالت LAN وجود دارد که به لطف آن می توانید V-Rising را به صورت آفلاین بازی کنید. برای استفاده از این حالت کافی است به صورت آفلاین وارد استیم شوید و سپس بازی را شروع کنید.

بازی Rising او از طریق Steam بر روی پلتفرم کامپیوتر منتشر شد. این اثر در حال حاضر به عنوان نسخه اولیه در دسترس است و استودیو Stunlock قصد دارد آن را به مدت 12 ماه نگه دارد.

نظر شما در مورد فروش V Rising چیست؟ آیا این اثر را تجربه کرده اید؟ به نظر شما این شغل شایسته چنین پذیرشی است؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt