منو سایت

بیانیه استودیو God of War Ragnarok در پاسخ به آزار و اذیت آنلاین

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بیانیه استودیو God of War Ragnarok در پاسخ به آزار و اذیت آنلاین

استودیوی سانتا مونیکا با انتشار بیانیه‌ای رسمی از طرفداران و کاربران شبکه‌های اجتماعی خواست به سازندگان و سازندگان بازی احترام بگذارند. توسعه دهندگان God of War Ragnarok در هفته گذشته چندین بار مورد حمله لفظی قرار گرفته اند و جو مسموم کننده ای در اطراف استودیو ایجاد شده است. سانتا مونیکا می گوید که شور و شوق بازی نباید مسموم شود و نباید باعث تضییع حیثیت و حیثیت هیچ فردی شود.

به گزارش پارسی گیم، طرفداران بازی God of War Ragnarok در هفته ای که گذشت منتظر اعلام تاریخ رسمی عرضه بودند. شایعات زیادی در مورد آن منتشر شده است و حتی جیسون شرایر از بلومبرگ نیز به جمع خودی ها پیوسته است. در نهایت این اتفاق نیفتاد و کاربران توییتر شروع به آزار و اذیت لفظی بازی سازان و سونی کردند. کوری بارلوگ در واکنش به توهین ها و نظرات هواداران نوشت که چنین نظراتی غیرقابل قبول است و از هواداران خواست احترام بگذارند.

توییت کوری بارلوگ توسط فیل اسپنسر، مدیر عامل ایکس باکس و بسیاری از توسعه دهندگان دیگر برای جلوگیری از رفتار سمی کاربران و طرفداران پشتیبانی شد. پس از این روند، استودیو سانتا مونیکا با انتشار بیانیه ای رسمی از طرفداران خواست تا با سازندگان بازی با نجابت و احترام رفتار کنند. این استودیو اخیرا در توییتی نوشت: «همه در سانتا مونیکا در حال ساختن بازی‌ای هستند که ما به آن افتخار می‌کنیم و امیدواریم در زمان انتشار از آن لذت ببرید».

استودیو توهین آمیز سانتا مونیکا در بازی God of War Ragnarok

توسعه دهنده God of War Ragnarok به توهین ها پاسخ می دهد

سانتا مونیکا در ادامه این بیانیه گفت: “هواداران منبع الهام ما هستند و ما اشتیاق آنها را برای کسب اطلاعات بیشتر درک می کنیم. اما این شور و اشتیاق نباید تبدیل به بی احترامی و در نهایت حیثیت فرد شود. بیایید جامعه خود را با احترام به توسعه دهندگان و یکدیگر جشن بگیریم.” این پس از آن صورت می گیرد که تعدادی از توسعه دهندگان زن گزارش دادند که توهین شده اند و تصاویر نامناسبی را منتشر کردند و کاربران خواستند که تاریخ انتشار God of War Ragnarok با کلمات توهین آمیز اعلام شود.

کوری بارلوگ پاسخ داد: “داری با من شوخی می کنی؟ آنها تمام تلاش خود را می کنند تا چیزی بسازند که شما دوست دارید. کمی احترام بگذارید.” او همچنین اضافه کرد که ما با هم نمی جنگیم و فقط سعی می کنیم از بازی ها با هم لذت ببریم. فیل اسپنسر در ادامه از استودیو سانتا مونیکا تشکر کرد و نوشت که مشتاقانه منتظر بازی God of War Ragnarok است. رون گیلبرت خالق بازی Return to Monkey Island پس از این اتفاقات نوشت که دیگر در توییتر در مورد بازی خود صحبت نخواهد کرد.بارلوگ در توییتی دیگر از طرفداران خواست صبور باشند و خدای جنگ راگناروک امسال منتشر شود.

منبع: VGC