منو سایت

بچه ها در این ماه هالو می افتد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بچه ها در این ماه هالو می افتد

بچه ها در این ماه هالو می افتد

به عنوان بخشی از نمایشگاه بازی های Xbox Extended امروز، مایکروسافت و توسعه دهنده Mediatonic همکاری مشترکی را اعلام کردند که در آن شخصیت های Halo به عنوان پوسته های آرایشی به Fall Guys خواهند آمد.

تریلر نمایش داده شده در طول این رویداد شامل تریلر معروف Halo 3 “Believe” بود، البته با لوبیاهای شیرین و عجیب Fall Guys به جای پیاده نظام خاکستری فضایی. گفته شد، خوب کار می کند. آن را در زیر ببینید. این ویدیو نشان می دهد که چه چیزی شبیه پوسته های Master Chief و دیگر شخصیت های Halo است.

بازی Halo: Spartan Showdown در Fall Guys از 30 ژوئن شروع می شود و تا 4 جولای ادامه دارد. زمان زیادی از عرضه Fall Guys برای Xbox (و Switch) در 21 ژوئن به عنوان یک عنوان رایگان نمی گذرد. نسخه های موجود این بازی برای پلی استیشن و رایانه شخصی نیز در این روز به بازی رایگان تغییر خواهند کرد.

Fall Guys تنها جدیدترین فرنچایزی است که Halo از آن زمان تا کنون ساخته است، پس از اعلام این که کشتی هوایی Halo’s Pelican اکنون در Microsoft Flight Simulator است.

Xbox Games Showcase Extended همچنین شامل به‌روزرسانی‌های جدید Starfield از Bethesda است و تریلر جدیدی با روبان قرمز برای بازی جدید تگزاس Chain Saw به همراه دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.