منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • به گفته Dev، Game Pass پس از شروع آهسته به نگهبانان کهکشان کمک می کند

به گفته Dev، Game Pass پس از شروع آهسته به نگهبانان کهکشان کمک می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به گفته Dev، Game Pass پس از شروع آهسته به نگهبانان کهکشان کمک می کند

به گفته Dev، Game Pass پس از شروع آهسته به نگهبانان کهکشان کمک می کند

نگهبانان کهکشان مارول Eidos-Montreal آنطور که اسکوئر انیکس می‌خواست فروش نداشت، اما ظاهراً این بازی اخیراً به لطف ورود به Xbox Game Pass کمی رشد کرده است.

مدیر خلاقیت ارشد ژان فرانسوا دوگاس به Eurogamer گفت که Guardians of the Galaxy کامل نیست. دوگاس گفت: “همیشه می تواند بهتر باشد.” “اما آیا این یک سواری عالی است؟ و امسال یا سال گذشته که بازی کردید چیزی متفاوت از هر چیز دیگری است؟ و آیا ارزش وقت گذاشتن را دارد؟ صادقانه بگویم، از نظر بازی اینطور فکر می کنم.”

Сега свири: Видео преглед на Пазителите на галактиката на Marvel

Дугас продължи да каза, че екипът е направил „всичко“ възможно, за да направи Пазителите на галактиката успешни на пазара, но може да не е било достатъчно. Дугас посочи, че един проблем може да бъде просто осъзнаването. „Въпреки че всички казваме „Пазители“. [of the Galaxy] شناخته شده اند “، این هنوز یک IP جدید است [in the video game market]. دوگاس گفت: “بسیاری از مردم ممکن است حتی ندانند بازی هنوز منتشر شده است، یا ممکن است مطمئن نباشند که چیست.”

Mary DeMarle، مدیر ارشد روایت، خاطرنشان کرد که Game Pass به طور خاص به افراد کمک می کند تا بازی را پیدا کنند که در غیر این صورت نمی توانستند داشته باشند. Demarl گفت: “چیزی که در حال حاضر دوست دارم این است که مردم، به خصوص با Games Pass، آن را بازی کنند و تجربه را به اشتراک بگذارند.” ما بازی‌هایی می‌سازیم که مردم را تحت تأثیر قرار می‌دهد، بازی‌هایی می‌سازیم که مخاطب را تحت تأثیر قرار دهد. و این که مخاطبان خود را پیدا می‌کند بسیار خوب است، و این عالی است که به جلو می‌رود».

در اوایل سال جاری، مدیران اسکوئر انیکس گفتند که فروش اولیه Guardians of the Galaxy از انتظارات شرکت فراتر رفته است، اگرچه آنها هیچ واحد فروش خاصی را به اشتراک نمی گذارند. با این حال، اسکوئر انیکس اعلام کرد که از زمان راه‌اندازی طرح‌های فروش در نوامبر 2021، شاهد افزایش فروش در سرفصل‌های فروش بوده است. Square Enix گفت: «و ما قصد داریم برای ادامه فروش برای جبران کندی شروع عنوان، تلاش کنیم.

خارج از سری بازی، مارول فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 برای اکران در می 2023. این آخرین فیلم جیمز گان فیلمنامه نویس و کارگردان «نگهبانان» خواهد بود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.