منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • به همین دلیل است که نایت وینگ یک گلایدر مشابه فورتنایت در شوالیه های گاتهام دارد

به همین دلیل است که نایت وینگ یک گلایدر مشابه فورتنایت در شوالیه های گاتهام دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به همین دلیل است که نایت وینگ یک گلایدر مشابه فورتنایت در شوالیه های گاتهام دارد

به همین دلیل است که نایت وینگ یک گلایدر مشابه فورتنایت در شوالیه های گاتهام دارد

Gotham Knights دارای یک جعبه شنی بزرگ است که بازیکنان می توانند در آن کاوش کنند و بسته به اینکه کدام شخصیت را انتخاب کنید، همه افراد تحت حمایت بتمن یک روش منحصر به فرد برای گشت و گذار در شهر دارند. هود قرمز از قدرت‌های عرفانی برای ایجاد سکوهای معنوی برای پرش استفاده می‌کند، بت‌گرل مکانیک‌های لغزشی سنتی‌تری دارد و نایت‌وینگ با وسیله‌ای که طرفداران به شوخی آن را گلایدر فورتنایت می‌نامند به آسمان می‌رود.

در یک جلسه Discord A&A، مدیر خلاق، پاتریک ردینگ، الهام‌بخش یک گلایدر به نام Flying Trapeze در شوالیه گاتهام را توضیح داد. توسعه دهنده Warner Bros. مونترال از برخی از نسخه های کلاسیک مجموعه کمیک نایت وینگ الهام گرفت، جایی که از چندین جت گلایدر برای بازتاب تربیت سیرک خود استفاده کرد.

در حال پخش: گاتهام نایتز: هر آنچه که تاکنون می دانیم

ردینگ توضیح داد: «ما زاویه دافع مرگ را دوست داشتیم که در آن او به تمام پهپادهای مخفی کاری مختلف در زرادخانه بتمن نگاه می‌کند و فکر می‌کند که می‌تواند با آویزان شدن به یکی از مدل‌های کوچک‌تر خلاص شود و همچنان بتواند با او ارتفاع را حفظ یا افزایش دهد. . “این طراحی شده است تا کمی بداهه احساس کند و به ورزش استثنایی او بستگی دارد، که با رویکرد نایت وینگ به همه چیز مطابقت دارد. پرواز حس متفاوتی نسبت به سر خوردن بینی بت گرل دارد و با پارکور بزرگتر و پرش های او و همچنین دست و پنجه نرم می کند.

هر چهار شخصیت در مورد عمودی بودن، ریتم های متفاوتی در گیم پلی خود دارند، همانطور که کارگردان بازی جف النور اضافه کرد که برادران وارنر. مونترال می خواهد که هر شخصیت در طراحی خود احساس منحصر به فردی داشته باشد. سر خوردن Batgirl با باد بازی می کند تا حس سرعت را ایجاد کند، پرش Red Hood به گونه ای طراحی شده است که مانند یک پلتفرم سریع است، و انتقال از راه دور رابین حس سریعی دارد.

النور توضیح داد: «بازیکن نایت‌وینگ احساس متفاوتی دارد زیرا یک ماشین است و می‌توانید آن را برای بالا رفتن از ساختمان‌های بلند و اطراف آن کج کنید و همچنین سر بخورید». “همه آنها واقعاً از نظر احساس متفاوت هستند، و تا زمانی که آنها را برای مدتی بازی نکنید، درک اینکه چقدر نحوه پرسه زدن شما در اطراف گاتهام را تغییر می دهد دشوار است.”

وقتی نوبت به نبرد می رسد، هر شخصیت از کهن الگوها و نقش های خاصی نیز مراقبت می کند. رابین بهترین شخصیت متمرکز بر مخفی کاری است، Batgirl می تواند محیط را هک کند تا به آن برتری دهد و نیروهای متمرکز بر سلامتی دارد، و نایت وینگ مهارت های تحرک هنرهای رزمی را با قابلیت های پشتیبانی مشارکتی ترکیب می کند. کاپوت قرمز تانک گروه است و در مسافت های طولانی آسیب زیادی وارد می کند و در عین حال قادر است گروه هایی از دشمنان را شکست دهد. با این حال، مجبور نخواهید بود که به این نقش‌ها بچسبید، زیرا بسته به تجهیزات و مهارت‌هایی که روی آن سرمایه‌گذاری می‌کنید، هر شخصیت می‌تواند در زمینه‌های دیگر متخصص شود.

Gotham Knights در 25 اکتبر برای PC، PS5 و Xbox Series X | S منتشر خواهد شد. تریلر اخیر بازی Gotham Knights بیشتر از بازی را با جزئیات بیشتر نشان می‌دهد، و برای هر چیز دیگری می‌توانید ویژگی GameSpot را برای هر آنچه که تاکنون در مورد Gotham Knights می‌دانیم بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.