منو سایت

به روز رسانی Dead by Daylight Ringu شامل ترس وحشتناکی از پریدن است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به روز رسانی Dead by Daylight Ringu شامل ترس وحشتناکی از پریدن استبه روز رسانی Dead by Daylight Ringu شامل ترس وحشتناکی از پریدن است

Dead by Daylight ماه آینده فصلی را برای Ringu اضافه می کند و قبل از آن، برخی از استریمرها نشان دادند که محتوا چقدر شبح مانند خواهد بود. در پایان، جای تعجب نیست، اما معلوم می شود که سر جدید ترس بسیار ترسناکی از پریدن دارد.

همانطور که در ویدیوی زیر از CriticalBard مشاهده می کنید، به نظر می رسد که سر رینگو به اندازه کافی بی گناه شروع می شود، یا شما فکر می کنید. مراقب باشید، ویدیوی زیر حاوی یک ترس جدی از پریدن است – و اگرچه ممکن است بدانید که در راه است، اما همچنان آزاردهنده است. نگاه کن:

فصل جدید Dead by Daylight Sadako Rising نام دارد و قرار است در ۸ مارس منتشر شود. این شامل یک قاتل جدید، ساداکو، و یک بازمانده جدید، یویچی آسکاوا است.

یک تریلر جدید برای head هر دو شخصیت جدید را نشان می دهد، زیرا ساداکو از چاه خود فرار می کند تا بازماندگان Dead By Daylight را به وحشت بیندازد. با توجه به قراردادهای نامگذاری بازی، ساداکو در بازی با نام The Onryō شناخته می شود، پس از یک اصطلاح ژاپنی به معنای “روح انتقام جو”.

در اینجا ویدیو دیگری از DieHardDivaTV وجود دارد که سکانس ناراحت کننده در فصل رینگو Dead by Daylight را نشان می دهد.

“با قدرت زیاد و خلق و خوی ترسناک، ساداکو را رها کردند تا در قبر پرآب بمیرد. خشم شدید او در یک نوار ویدئویی لعنتی ظاهر شد که بینندگان را به سرنوشتی وحشتناک محکوم کرد. او با خشم ساداکو یویچی آسکاوا که زندگی جوانش برای همیشه با خشم اونریو تغییر کرد، غریبه نیست. داستان او که قبلاً یک زیست‌شناس دریایی است ادامه می‌یابد، زیرا جست‌وجوی پاسخ او را از میان آب‌های موذی و عمیق به قلمرویی فراتر از درک عقلانی هدایت می‌کند.

برای کسانی که به تازگی به عقب می رسند، Dead by Daylight یک بازی ترسناک چندنفره است که در آن یک بازیکن نقش قاتل را بازی می کند و چهار بازیکن دیگر زنده می مانند و سعی می کنند … از روشنایی روز مرده نباشند. برخی از همکاری های کراس اوورهای قبلی شامل Saw، Resident Evil و Silent Hill هستند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.