منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • به روز رسانی Cyberpunk 2077 Edgerunners منتشر شد: پایان پشتیبانی برای PS4

به روز رسانی Cyberpunk 2077 Edgerunners منتشر شد: پایان پشتیبانی برای PS4

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به روز رسانی Cyberpunk 2077 Edgerunners منتشر شد: پایان پشتیبانی برای PS4

سرنخ هایی از انتشار محتوای انیمه سایبرپانک Edgerunners برای بازی Cyberpunk 2077 در چند روز گذشته ظاهر شد. CD Projekt RED رسما از انتشار Cyberpunk 2077 با تم جدید انیمه خبر داد و این آپدیت از امروز برای تمامی بازیکنان چه بر روی کنسول و چه بر روی کامپیوتر در دسترس خواهد بود. همچنین این آخرین آپدیت برای نسخه های PS4 و Xbox One است و کنسول های نسل قبلی دیگر به روز رسانی محتوا را دریافت نمی کنند و پشتیبانی به پایان رسیده است.

اخبار مقدماتی به روز رسانی Cyberpunk 2077 این خبر در برنامه زنده امروز اعلام شد. همانطور که از نام آپدیت مشخص است، محتوای انیمه Edgerunners که قرار است در تاریخ 13 دسامبر (22 سپتامبر) از نتفلیکس پخش شود. ژاکت زرد شخصیت اصلی انیمه به عنوان یک آیتم قابل پوشش به Cyberpunk 2077 اضافه خواهد شد. همچنین اسلحه جدیدی که در این سری انیمه قرار دارد نیز در راه است. توسعه دهندگان یک ماموریت جدید را اعلام کرده اند که کاملاً مربوط به انیمه جدید است و این به روز رسانی فقط تزئینی نخواهد بود.

به روز رسانی Cyberpunk 2077

به روز رسانی Cyberpunk 2077

یکی دیگر از ویژگی های به روز رسانی Cyberpunk 2077 Edgerunners امکان ویرایش لباس است. پس از دانلود آپدیت می توانید لباس خود را به طور کامل عوض کرده و با ظاهری جدید وارد شهر شب شوید. لازم به ذکر است که این قابلیت قبلا برای همه لباس ها فعال نبود. قابلیت دیگر، امکان تغییر چهره و ظاهر در طول بازی است و اگر در ابتدا کاراکتر مناسبی نساخته اید، نوبت به ویرایش ظاهر آن می رسد. برخلاف وصله‌های قبلی، به‌روزرسانی جدید فقط باگ‌ها را برطرف نمی‌کند.

Edgerunners - Cyberpunk

بازی آرکید جدیدی به نام Roach Race در آپدیت Cyberpunk 2077 اضافه شده است.لازم به ذکر است که این بازی به صورت مستقل برای اندروید و iOS عرضه شده است و می توانید آن را روی گوشی موبایل خود امتحان کنید. توسعه دهندگان تایید کرده اند که Edgerunners آخرین به روز رسانی اصلی برای کنسول های قدیمی خواهد بود. تمرکز CD Project بر روی نسل جدید است و با معرفی بسته الحاقی Phantom Liberty در حال افزودن ویژگی های جدید به گیم پلی بازی هستند. گزینه ای برای تعقیب و گریز پلیس و تیراندازی در داخل خودرو اضافه خواهد شد.

به روز رسانی Cyberpunk 2077

بسته الحاقی داستان جدید تغییراتی را در سیستم مبارزات سرد ایجاد می کند و همچنین سیستم درخت توانایی را ساده می کند. در پایان استریم، سازندگان تریلر انیمه Edgerunner را که هفته گذشته نتفلیکس پخش کرد، فاش کردند. البته این بار دوبله انگلیسی انیمه را دیدیم و متوجه شدیم که شخصیت های آشنای بازی نیز در این انیمه حضور دارند. تا ساعات آینده منتظر دانلود آپدیت Cyberpunk 2077 باشید و بهتر است قسمت آپدیت بازی های خود را بررسی کنید.

منبع: GamesRadar