منو سایت

به روز رسانی Assassin’s Creed Origins 60 FPS در 2 ژوئن ارائه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به روز رسانی Assassin's Creed Origins 60 FPS در 2 ژوئن ارائه می شود

به روز رسانی Assassin's Creed Origins 60 FPS در 2 ژوئن ارائه می شود

Assassin’s Creed Origins در این هفته به‌روزرسانی می‌شود تا از نرخ فریم بالاتر پشتیبانی کند. یوبی‌سافت این خبر را در توییتر اعلام کرد و نوشت که هر دو کنسول PS5 و Xbox Series می‌توانند در تاریخ 2 ژوئن به‌روزرسانی را که پشتیبانی از 60 فریم بر ثانیه را باز می‌کند، انتظار داشته باشند.

یوبی سافت در توییتی نوشت: «شما صبر کردید و اکنون بادهای مصر فریاد می زنند…».

Origins در تاریخ 1 ژوئن برای Xbox Game Pass عرضه می‌شود، بنابراین اعضای Series X | S می‌توانند از این به‌روزرسانی استفاده کنند، که پشتیبانی با سرعت 60 فریم در ثانیه را اضافه می‌کند تا بازی را با نرخ فریم بالاتری نسبت به قبل انجام دهند. پیش از این، یوبی سافت گفته بود که الف به روز رسانی 60 فریم در ثانیه برای Origins در راه است اما حالا بالاخره می دانیم کی می آید.

جدیدترین بازی سری اصلی، Assassin’s Creed Valhalla، اکنون از سرعت 60 فریم در ثانیه بر روی PS5 و Xbox Series X | S پشتیبانی می کند.

با نگاهی به آینده، یوبی‌سافت بازی‌های جدیدی را روی Assassin’s Creed برای سال 2022 معرفی نکرده است. با این حال، گزارش شده است که عنوان بزرگ‌تری از Assassin’s Creed با بازی Basim از Valhalla در سال 2022 یا 2023 عرضه می‌شود. سپس گفته می‌شود که یوبی‌سافت یک بازی بسیار بزرگ‌تر با اسم رمز Assassin’s در نظر دارد. کرید بی نهایت.

انتظار می رود که یوبی سافت میزبان بازی های تابستانی خود باشد، اما این شرکت هنوز برنامه ای را اعلام نکرده است. در حالی که منتظر هستیم، در اینجا توضیح مختصری از آنچه که امیدواریم تابستان امسال در طول Not-E3 از یوبی سافت ببینیم، آورده شده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.