منو سایت

به روز رسانی 517.48 درایور کارت گرافیک انویدیا منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به روز رسانی 517.48 درایور کارت گرافیک انویدیا منتشر شد

آپدیت جدید درایور کارت گرافیک انویدیا برای دارندگان کارت های گرافیک این شرکت منتشر شد. درایور Game Ready 517.48 برای بهینه سازی سخت افزار برای اجرای بازی های جدید از جمله Overwatch 2 در دسترس است. به روز رسانی جدید عملکرد DLSS 2 را به بازی شبیه ساز پرواز مایکروسافت می آورد و همچنین پشتیبانی از G-Sync را برای نمایشگرهای بیشتر فعال می کند.

مهم ترین تغییر در آپدیت درایور کارت گرافیک انویدیا پشتیبانی از بازی Overwatch 2 می باشد.این بازی که هفته آینده به صورت رایگان منتشر می شود یکی از بهترین بازی های مهر 1401 محسوب می شود.کاربران کامپیوتر می توانند کامپیوتر خود را آماده کنند. برای راه اندازی بازی با دریافت آپدیت جدید. این بازی از قابلیت Nvidia Reflex پشتیبانی می کند که باعث کاهش تاخیر در ارسال تصویر و افزایش واکنش پذیری کارت گرافیک می شود.

به روز رسانی گرافیکی آماده بازی Nvidia 517.48

درایورهای کارت گرافیک nvidia را به روز کنید

کارت گرافیک سری RTX 40 فرصتی را برای عملکرد بهتر بازی Overwatch 2 فراهم می کند.سری جدید می تواند بیش از 360 فریم در ثانیه با وضوح 1440p ارائه دهد. اکتیویژن بلیزارد می خواهد نرخ فریم نهایی بازی را به 600 برساند تا نقشه های جدید بتوانند از تمام قدرت خود استفاده کنند. ویدیوی ویژه ای برای نمایش بازی در حال اجرا در 360 منتشر شده است که بازی را در روان ترین حالت ممکن نشان می دهد.

به روز رسانی اخیر فناوری DLSS 2 را برای Microsoft Flight Simulator فعال می کند. این آپدیت اجازه می دهد تا نقشه ها و محیط با تمام جزئیات ممکن نمایش داده شود و پردازش گرافیکی بازی سریعتر انجام شود. این آپدیت همچنین بهینه سازی کافی برای اجرای 16 بازی جدید را ارائه می دهد. این بازی‌های اخیراً منتشر شده یا آینده با نصب درایور Game Ready 517.48 بهتر کار خواهند کرد. لیست کامل این شانزده بازی در زیر ارائه شده است.

 1. The Call of the Wild: The Angler
 2. همه انسانها را نابود کن! 2- دوباره تست شد
 3. F1 Manager 2022
 4. دورترین مرز
 5. داخل اتاق های پشتی
 6. ایسونزو
 7. لگو دعوا
 8. Marvel’s Spider-Man Remastered
 9. فلز: هلسینگر
 10. MultiVersus
 11. رامبلورس
 12. Saints Row (2022)
 13. صدمه
 14. فولادسازی
 15. پردیس دو نقطه ای
 16. راه شکارچی

سرانجام، انویدیا پشتیبانی از G-Sync را برای چهار مدل مانیتور جدید فعال می کند. اگر این چهار مدل را دارید، پیشنهاد می شود درایور کارت گرافیک انویدیا را دانلود کنید. نام این مدل ها در انتهای مقاله آمده است. لازم به ذکر است که دانلود Game Ready Driver 517.48 WHQL فعال است و می توانید نسخه رسمی آن را از طریق وب سایت اصلی انویدیا دریافت کنید. انویدیا به تازگی کارت گرافیک RTX 4090 1600 دلاری را معرفی کرده است که در مقایسه با نسل قبل قدرت منحصر به فردی را ارائه می دهد.

 1. HP HyperX Armada 27
 2. HP HyperX Armada 25
 3. سونی IZONE M9
 4. سونی IZONE M3

منبع: Wccftech