منو سایت

به روز رسانی 22H2 ویندوز 11 ماه آینده منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به روز رسانی 22H2 ویندوز 11 ماه آینده منتشر خواهد شد

اولین به روز رسانی بزرگ ویندوز 11 با نام 22H2 تغییرات عمده ای را در سیستم عامل مایکروسافت ایجاد می کند و شایعه شده است که در 20 سپتامبر ارائه می شود. مایکروسافت هنوز تاریخ انتشار رسمی این آپدیت مهم را اعلام نکرده است. اما آخرین تغییرات در اواخر ماه آینده در رایانه های سراسر جهان اعمال می شود.

به‌روزرسانی 22H2 ویندوز 11 دارای ویژگی متفاوتی نسبت به به‌روزرسانی‌های اخیر است که فقط برای رفع مشکل منتشر شده‌اند. این به‌روزرسانی باید ویژگی‌های مهمی را اضافه کند که طرفداران ردموندی مدت‌ها برای دریافت آن هیجان‌زده بودند. در یک بیانیه مطبوعاتی اخیر، مایکروسافت تغییر در پشتیبانی از ویندوز را اعلام کرد و تاریخ انتشار ویندوز 12 زودتر از آنچه فکر می کنیم فرا خواهد رسید. در همان زمان، هر سه ماه یک به روز رسانی بزرگ برای ویندوز 11 منتشر می شود و ویژگی های جدید از راه می رسد. روند قبلی این بود که هر سال یک به روز رسانی بزرگ منتشر می شد.

منابع نزدیک به The Verge و Windows Central می گویند که 29 سپتامبر تاریخ انتشار یک به روز رسانی اصلی ویندوز 11 است. پس از دانلود به روز رسانی 22H2، کاربران می توانند منوی استارت را مطابق میل خود تغییر داده و سفارشی کنند. مثلا قسمت سنجاق شده را می توان به دلخواه تغییر داد و اندازه آن را بنا به سلیقه شخصی تغییر داد. پس از آن قابلیت ایجاد پوشه به منوی استارت اضافه می شود که قابلیتی مشابه ویندوز 10 است.سیستم عامل جدید مایکروسافت بسیاری از کاربران را مجبور کرده است که به دنبال راهی برای بازگرداندن عملکرد سیستم عامل قبلی باشند.

به روز رسانی ویندوز 11 22H2

آپدیت جدید ویندوز 11

در حال حاضر، ویژگی های به روز رسانی 22H2 مشخص نیست و اگر زمان انتشار اعلام شده به واقعیت تبدیل شود. جزئیات کامل اوایل ماه آینده منتشر خواهد شد. برای دریافت آخرین اخبار ویندوز 11 آپدیت ویندوز 11 می توانید پارسی گیم را دنبال کنید. به گفته سازندگان، سیستم عامل جدید مایکروسافت بهترین گزینه برای تجربه بازی است و از ویژگی هایی مانند HDR خودکار و امکان استفاده بهینه از حافظه SSD پشتیبانی می کند. همزمان دایرکت ایکس 12 نیز برای این ویندوز آپدیت شد و اکثر توسعه دهندگان به این برنامه مهاجرت کرده اند.

ویندوز 11 هنگام راه اندازی با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم کرد. اشکالات و مشکلات باعث شد افراد کمتری نسبت به ویندوز 10 آن را نصب کنند. این تعداد با گذشت زمان بهبود یافته است، زیرا مشکلاتی مانند پردازنده های کم قدرت AMD حل شده است. درایور سخت افزاری برای سیستم عامل جدید آپدیت شده و اکنون می توان گفت که این سیستم عامل به ثبات رسیده و استفاده از آن توسط گیمرهای استیم نیز رو به افزایش است. منتظر بروزرسانی 22H2 ویندوز 11 در ماه آینده باشید.

منبع: PCGAMESN