منو سایت

به روز رسانی 2.0 برای PUBG Mobile کارت Livik را اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به روز رسانی 2.0 برای PUBG Mobile کارت Livik را اضافه می کند

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، پس از دو سال تست و آزمایش، نسخه بهبود یافته کارت لیویک در قالب آپدیت 2.0 بازی PUBG Mobile در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

پابجی میلیون ها بیننده در سراسر جهان دارد. این افراد از تجربیات روزانه نبردهای هیجان انگیز و تلاش برای تبدیل شدن به تنها بازمانده در میدان نبرد لذت می برند. با محبوبیت PUBG، Tencent Games نسخه موبایلی این اثر را با نام PUBG Mobile منتشر کرد.

به تازگی رویدادی به نام Step 4ward به مناسبت چهارمین سالگرد عرضه پابجی موبایل آغاز شده است. Tencent با انتشار ویدیویی جدید تایید کرد که بازیکنان به زودی یکی از نیازهای اولیه خود را دریافت خواهند کرد. بر همین اساس در قالب آپدیت 2.0 بازی PUBG Mobile، نسخه بهبودیافته کارت لیویک ارائه خواهد شد. این آپدیت در تاریخ نامعلومی ماه آینده منتشر خواهد شد. نقشه لیویک شامل چهار منطقه جدید پراکنده در سراسر جهان خواهد بود. مکان های جدید روی نقشه عبارتند از:

  • میدشتاین: منطقه ای شهری با خیابان ها و کوچه های باریک که برای نبردهای نزدیک استفاده می شود
  • بلومستر: منطقه ای که به لطف جاده های طولانی و عریض به چندین بخش کوچکتر تقسیم شده است. بلومستر در حال حاضر یک زمین فوتبال به همراه بخش های دیگر دارد
  • مرکز لجستیک: قبلاً به عنوان حیاط الوار شناخته می شد، این منطقه بزرگ با پوشش های فراوان است. بازیکنانی که دوست دارند مخفی شوند می توانند از این ویژگی استفاده کنند
  • Iceborg: مناطق سرد و برفی با تعداد کمی ساختمان از جمله کلیسا

به روز رسانی 2.0 بازی موبایل PUBG Mobile PubG

Livik Map تنها محتوای جدید در به‌روزرسانی PUBG Mobile 2.0 نیست

علاوه بر موارد فوق، آپدیت PUBG Mobile 2.0 سیستم Pickup اضطراری را به کارت های Erangel و Miramar اضافه می کند. با این سیستم بازیکنان می توانند یک بار از طوفان خارج شده و به مرکز منطقه ایمنی حرکت کنند. علاوه بر این، نسخه Arena نقشه Sanhok به بازی PubJie Mobile اضافه خواهد شد.

در نهایت در پایان ویدیوی ارائه ویژگی های جدید PUBG Mobile مشخص شد که این اثر با آیتم هایی مانند Blackpink، The Great British Teddy Bear Company و انیمه Evangelion همکاری های مختلفی خواهد داشت.

نظر شما در مورد ویژگی های Update 2.0 برای PUBG Mobile چیست؟ آیا به محتوای رویداد Step 4ward علاقه مند بودید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot