منو سایت

به روز رسانی هفتگی GTA Online همه چیز در مورد زندگی شبانه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به روز رسانی هفتگی GTA Online همه چیز در مورد زندگی شبانه است

به روز رسانی هفتگی GTA Online همه چیز در مورد زندگی شبانه است

به‌روزرسانی هفتگی GTA Online به تازگی حذف شده است، این هفته با تمرکز بر همه چیزهای شبانه. این به معنای پاداش های بزرگ برای صاحبان کلوپ های شبانه برای درآمد، محبوبیت و تولید سهام است. بازیکنان GTA Online همچنین پاداش های Cross the Line و همچنین مجموعه ای از پاداش ها و تخفیف های دیگر را دریافت خواهند کرد.

برای این هفته، صاحبان کلوپ های شبانه می توانند محبوبیت دو برابری را از ماموریت های تبلیغاتی به دست آورند، و همچنین 50٪ پاداش از درآمد واریز شده در گاوصندوق به دست آورند. سرعت تولید کالاهای انبارداری نیز دو برابر شده است و بازیکنان می توانند فروش بیشتری داشته باشند. Biker Sell Missions نیز پرداخت‌های خود را دو برابر می‌کند و 50% GTA $ و RP بیشتر می‌دهد.

در حال پخش: پس به GTA Online برگردید…

علاوه بر تخفیف های معمولی، در این هفته تعداد انگشت شماری تخفیف ویژه مشاغل وجود خواهد داشت. بهبود امنیت کلوپ های شبانه با 40 درصد تخفیف در هفته ارائه می شود و هزینه اضافه کردن تخت به فضای اداری 30 درصد کاهش می یابد.

هر کسی که بخواهد با باشگاه موتور سیکلت وارد تجارت شود، می تواند Clubhouse را با 30٪ تخفیف از قیمت معمولی خریداری کند. همچنین این زمان خوبی برای موتورسواران است که در این هفته تعداد انگشت شماری پاداش رایگان دریافت کنند – با تکمیل یک ماموریت فروش، یک جفت سایه بان رایگان برای شما فراهم می کند، یک ماموریت ویژه باربری موفق یک ژاکت رایگان می دهد، و ماموریت فروش Gunrunning یک جایزه رایگان را به شما می دهد. کلاه لبه دار.

همه بازیکنان می‌توانند از پاداش‌های هفتگی در حالت Cross the Line حریف استفاده کنند و تیم‌های برنده و بازنده پاداش هنگفت 4 برابری با پرداخت‌های GTA $ و RP دریافت خواهند کرد. جایزه این هفته دینکا جستر کلاسیک است و بازیکنان باید در چهار روز اول متوالی مسابقات سری LS Car Meet شرکت کنند تا آن را به گاراژ خود اضافه کنند.

تخفیف ها:

  • 30 درصد تخفیف از Ubermacht SC1
  • 40% تخفیف Enus Stafford
  • 40% تخفیف Benfactor Turreted Limo
  • 40 درصد تخفیف از Vapid Flash GT
  • 50% تخفیف Mammoth Patriot Stretch
  • 50% تخفیف در رالی Lampadati Tropos
  • 60% تخفیف MTL Pounder Custom
  • نوشیدنی رایگان در بارهای باز در کلوپ‌های شبانه و کازینو و استراحتگاه دیاموند

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.