منو سایت

به روز رسانی هالووین GTA Online حالت پرتاب موشک را اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به روز رسانی هالووین GTA Online حالت پرتاب موشک را اضافه می کند

جزئیات درباره Rockstar Games Inc به روز رسانی آنلاین GTA ویژه برای رویداد هالووین ارائه شده است. این آپدیت جدید شامل حالت ویژه کشتن یا کشته شدن است که روند تکراری بازی را تغییر می دهد. آپدیت Red Dead Online Halloween به تازگی معرفی شده است که همانند رویداد سال گذشته است و عناصر آن تغییری نکرده است. Rockstar Games سخت در حال کار بر روی GTA 6 است و در حال حاضر هیچ برنامه ای برای توسعه بیشتر بازی های فعلی ندارد.

حالت جدید Judgment Day گیم پلی GTA را به یک سناریوی «دفاع موشکی» تبدیل می کند. گروهی از دوچرخه سواران قدرتمند در برابر گروهی از بازیکنان قرار می گیرند و هر دو باید برای بقا مبارزه کنند. فرآیند کشتن یا کشته شدن است. افرادی که در گروه ضعیف تر هستند باید به فکر بقا و فرار از دشمن باشند. این روند شبیه به بازی دفاع موشکی است و یک تیم باید بازیکنان را جستجو کند و تیم دیگر باید خود را مخفی کرده و نجات دهد.

حالت جدید GTA Online

گروه دوچرخه سواری از دوچرخه LCC Sanctus با سلامت و سرعت بیشتری استفاده می کنند و همچنین دارای یک تفنگ ساچمه ای دو لول هستند. برای افزایش قدرت اعضای این گروه از توانایی های ویژه ای مانند سنسور ضربان قلب و بازسازی سطح خون نیز استفاده شده است. اگر یکی از اعضای این گروه کشته شود، امکان بازسازی وجود دارد. گروه فقط در صورتی برنده می شود که گروه ضعیف تر را حذف کند.

از طرف دیگر گروه تعقیب شده باید در سراسر نقشه اسلحه پیدا کند و سعی کند اعضای گروه دوچرخه سوار را بکشد. کشتن این افراد آسان نیست، اما برای احیای هر یک از هم تیمی ها، باید یکی از اعضای تیم مقابل کشته شود. سرنخ های مختلفی از طریق نقشه و صدا به بازیکنان داده می شود و هر دو گروه باید مراقب باشند. افرادی که در رویداد به روز رسانی GTA Online شرکت می کنند، پول و امتیاز دو برابر دریافت خواهند کرد.

به روز رسانی آنلاین GTA

آیتم های جدید GTA Online

به روز رسانی جدید یک خودروی اسپرت به نام Obey 10F را اضافه می کند. این خودرو موتور قدرتمندی دارد و امکان سفارشی سازی و اسپرت بیشتر نیز وجود دارد. امکان خرید خودرو از طریق فروشگاه افسانه ای فعال شده است. آپدیت GTA Online ماسک مخصوص هالووین را آماده کرده است و باید این هفته آن را دریافت کنید. ماشین های مخصوص هالووین نیز برای مدت کوتاهی در دسترس هستند و می توانید برای خرید آنها به مغازه ها مراجعه کنید.

به روز رسانی هالووین GTA Online لباس ها و مجموعه های بیشتری را اضافه می کند. Rockstar Games همچنان به قسمت آنلاین GTA V پایبند است و آپدیت جدید ویژگی های جدیدی را برای طرفداران این بازی به ارمغان می آورد. انتظار داشته باشید که رویدادها و موارد جدید در هفته های آینده اضافه شوند.

منبع: GameSpot