منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • به روز رسانی جدید Elden Ring عملکرد نسخه رایانه شخصی را بهبود می بخشد

به روز رسانی جدید Elden Ring عملکرد نسخه رایانه شخصی را بهبود می بخشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به روز رسانی جدید Elden Ring عملکرد نسخه رایانه شخصی را بهبود می بخشد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، استودیو FromSoftware قصد دارد با آپدیت جدید بازی Elden Ring مشکل پردازنده گرافیکی نسخه PC و مشکلات ذخیره سازی پیشرفت بازیکنان پلی استیشن 5 را برطرف کند.

آلدن رینگ یکی از موردانتظارترین آثار سال های اخیر است که به تازگی پس از مدت ها انتظار راهی بازار جهانی شده است. این اثر که جدیدترین محصول Fram Software و Hidaka Miyazaki Studios در سبک Soulslike است، عملکردی بی نظیر دارد. Elden Ring با میانگین امتیاز 98 بهترین بازی دهه اخیر لقب گرفت. همچنین تعداد زیادی از بازیکنان از روز اول انتشار این اثر سخت و دشوار را تجربه کردند.

با وجود محبوبیت بسیار زیاد بازیکنان و منتقدان بازی Alden Ring، این محصول از استودیوی FromSoftware دارای نقاط ضعف و مشکلاتی از نظر عملکرد فنی است. این مخالفت ها باعث شرمندگی بسیاری از مردم می شود. خوشبختانه، سازندگان Elden Ring برای رسیدگی به این مشکلات عجله کردند و با انتشار به روز رسانی، تجربه را بهبود بخشیدند.

پس از پشتیبانی و انتشار آپدیت ها، آپدیت جدید Elden Ring بر روی پلتفرم های پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی منتشر شده است. به روز رسانی 1.02.2 مشکلات مربوط به استفاده صحیح از کارت گرافیک را اصلاح می کند. در نتیجه سایر بازیکنان دیگر با مشکل کندی و عملکرد ضعیف روبرو نخواهند شد. همچنین باگی که باعث بسته شدن بازی در شرایط خاصی شده بود، رفع شده است. علاوه بر این، Fram Software Studio تعدادی از باگ های دیگر را برطرف کرد.

آپدیت جدید Elden Ring در کنسول PS5 تغییراتی را در سیستم ذخیره سازی پیشرفت بازیکن ایجاد خواهد کرد. به این ترتیب حتی زمانی که بازی بسته نشده باشد، پیشرفت بازیکن ذخیره می شود. لیست تغییرات آپدیت جدید بازی Elden Ring زیاد نیست اما مشکلات مهم را برطرف می کند.

آپدیت جدید Elden Ring

آپدیت جدید بازی Elden Ring مشکل کارت گرافیک را برطرف می کند

آلدن رینگ در 25 فوریه برای ایکس باکس وان، سری ایکس باکس اس، ایکس باکس ایکس سری، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر شد. یکی از مهم ترین ویژگی های این اثر خلق دنیای او توسط جورج آر آر مارتین نویسنده این آهنگ است. مجموعه یخ و آتش.

اکشن Elden Ring در پادشاهی به نام Lands Between اتفاق می افتد. در این دوره حلقه الدن نابود شد و تکه های آن به نام گریت رون در نقاط مختلف پراکنده شد. در حال حاضر، Lands Between توسط نوادگان اهریمنی ملکه Marika the Eternal اداره می شود که هر کدام صاحب یک قطعه از Elden Ring هستند. این قطعات آنها را به زور خراب و آلوده کرده است.

بازیکنان به صورت لکه قرار می گیرند. وظیفه شما این است که پادشاهی سرزمین های بین و پس از یافتن کل گریت رون را کشف کنید، حلقه آلدن را بازیابی کنید و به ارباب الدن تبدیل شوید.

نظر شما در مورد ویژگی های جدید به روز رسانی Elden Ring چیست؟ آیا بهبودها توجه شما را جلب کرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt