منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • به روز رسانی بعدی Battlefield 2042 یک داشبورد کاملاً جدید اضافه می کند

به روز رسانی بعدی Battlefield 2042 یک داشبورد کاملاً جدید اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به روز رسانی بعدی Battlefield 2042 یک داشبورد کاملاً جدید اضافه می کند

به روز رسانی بعدی Battlefield 2042 یک داشبورد کاملاً جدید اضافه می کند

بازیکنانی که می‌خواهند اطلاعات بیشتری از اسکوربورد خود در Battlefield 2042 کسب کنند، باید منتظر پچ بازی فردا باشند. به روز رسانی 3.3 برای Battlefield 2042 یک تابلوی کاملاً جدید و پر از اطلاعات را در تیرانداز مشکل و همچنین اطلاعاتی از DICE قرار می دهد تا از بازیکنان برای “وفاداری” آنها تشکر کند.

راه اندازی فردای یک برد جدید نشان دهنده اضافه شدن یکی از بسیاری از ویژگی های میراثی است که بازیکنان بازی درخواست کرده اند. این شامل بخشی برای بررسی مسابقه در سمت چپ است که به تفکیک دقیق امتیازات و مرگ و میرها برای هر تیم، و همچنین آمار شخصی و پیشرفت میله را ارائه می دهد. خود هیئت مدیره جزئیات مشابهی از عملکرد همه در بازی ارائه می دهد که امتیازات، کشتارها، مرگ ها، پاس گل ها و موارد دیگر را نشان می دهد.

تابلوی امتیازات Battlefield 2042 همچنین باید به بازیکنان اطلاع دهد که چه تعداد ربات در تیم آنها یا تیم دشمن وجود دارد.

متاسفانه، آپدیت فردا برای Battlefield 2042 شامل سایر ویژگی های درخواستی بازیکنان نخواهد بود. مشخص نیست چه زمانی حالت های بازی بیشتری مانند Rush به همراه ویژگی های کلیدی مانند چت صوتی درون بازی به بازی اضافه می شود.

برای قدردانی از بازیکنانی که در زمان عرضه Battlefield 2042 باقی ماندند، توسعه‌دهنده بازی بسته‌ای از لوازم آرایشی برای بازیکنان خاص در نظر گرفته است. هرکسی که نسخه Gold Edition، Ultimate Edition، Year 1 Pass یا Year 1 Pass و ارتقای Ultimate Pack را قبل از 1 فوریه خریداری کرده باشد، و همچنین مشترکین EA Play Pro، یک بسته افسانه ای انحصاری Steadfast دریافت خواهند کرد. در بسته بندی که شامل لوازم آرایشی برای اسلحه و وسیله نقلیه، یک پوسته جدید برای یکی از متخصصان بازی و یک چاقوی جدید است، هیچ تغییری در بازی وجود ندارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.