منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • به روز رسانی برای Forza Horizon 5 با تمرکز بر سیستم چند نفره منتشر شده است

به روز رسانی برای Forza Horizon 5 با تمرکز بر سیستم چند نفره منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به روز رسانی برای Forza Horizon 5 با تمرکز بر سیستم چند نفره منتشر شده است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، استودیو Playground Games آپدیتی را برای Forza Horizon 5 منتشر کرده است که سیستم چندنفره جدیدی را در دسترس قرار می دهد.

بازی Fortza Horizon 5 یکی از مهم ترین و بزرگترین بازی های صنعت بازی های ویدیویی در سال های اخیر است. این اثر نه تنها عملکرد درخشانی در بازار داشت، بلکه نقدهای تحسین برانگیزی از سوی منتقدان به دلیل مزایای فراوان آن دریافت کرد و در رده بهترین بازی های سال قرار گرفت. استودیوی پلی گرند گیمز به تازگی آپدیت بازی Forza Horizon 5 را منتشر کرده است که نه تنها بخش چند نفره بازی را بهبود می بخشد، بلکه یک سیستم توسعه کاملاً جدید را نیز معرفی می کند.

به عنوان بخشی از به روز رسانی بازی Forteza Horizon 5، بازی Horizon Open با سیستم ارتقاء جدیدی که شامل توکن های مختلف است، به روز شده است. علاوه بر این، با آخرین آپدیت Forza Horizon، 5 مسابقه سفارشی به Horizon Open اضافه شده است که بازیکنان می توانند با شرایطی که می خواهند مسابقه ایجاد کنند. استودیوی Playground Games با به روز رسانی Forteza Horizon 5 مشکلی را که باعث می شد بازیکنان بعد از یک بازی بیش از حد منتظر بمانند برطرف کرده است.

به روز رسانی بازی Forza Horizon 5 ویژگی های جدیدی را به The EventLab اضافه می کند. اولین ویژگی جدیدی که به EventLab اضافه شده است، توانایی تغییر قدرت گرانش است. همچنین می توانید قبل از افزودن صدا به برخی از آن گوش دهید تا تصمیمی راحت تر از قبل بگیرید. بهبود رابط کاربری با استفاده از گیربکس دستی، عیب یابی چند ماشینی، بهبود فرآیند تکمیل Accolade، و بسیاری از بهبودهای پایداری و عملکرد از دیگر جنبه های به روز رسانی بازی Forza Horizon 5 است.

Forza Horizon 5 Fortza Horizon 5

Forza Horizon 5 چندین گزینه دسترسی دارد

استودیوی Playground Games تلاش کرده است تا محدوده بازیکنان Forteza Horizon 5 را در قالب گزینه های دسترسی چندگانه گسترش دهد. به روز رسانی منتشر شده در اوایل این ماه، زبان های اشاره را به بخش های فیلمبرداری اضافه کرد. این امر منجر به دریافت جایزه کمک هوش مصنوعی برای جوایز دسترسی به بازی های ویدیویی 2021 شد. این جایزه به آثاری اعطا می شود که از طریق هوش مصنوعی به بازیکنان کمک می کنند.

نسخه های Forza Horizon 5 برای Xbox و PC به ترتیب 92 و 91 امتیاز از منتقدان دریافت کردند که نشان از عملکرد تحسین برانگیز استودیوی PlayGrand Games در ایجاد یک تجربه مسابقه ای عالی دارد. علاوه بر کنسول های نسل نهم Xbox X و Xbox S Series، Forteza Horizon 5 بر روی Xbox One نیز عرضه شده است. مشترکین Xbox Game می توانند این بازی را بدون پرداخت هزینه اضافی تجربه کنند.

نظر شما در مورد ویژگی های به روز رسانی Forteza Horizon 5 چیست؟ آیا سیستم توسعه جدید توجه شما را جلب کرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer