به تم Elden Ring در 15 سبک مختلف موسیقی گوش دهید

به تم Elden Ring در 15 سبک مختلف موسیقی گوش دهید

به تم Elden Ring در 15 سبک مختلف موسیقی گوش دهید

آیا از حلقه الدن یا موسیقی متن آن سیر نمی شوید؟ الکس موکالا، تهیه کننده موسیقی و یوتیوبر، کاوری از تم اصلی Elden Ring را منتشر کرده است که از 15 سبک مختلف موسیقی، از گیتار کلاسیک اسپانیایی گرفته تا سینت سایزر تاریک، متال سمفونیک و غیره استفاده می کند.

مولاکا گفت که این ویدئو از دکتر استرنج مارول در چندجهانی جنون الهام گرفته شده است، با این موزیسین دو تا از بهترین لحظات فرهنگ پاپ در سال 2022 را با هم ترکیب می کند تا بپرسد “اگر حلقه الدن در دنیای چندگانه اتفاق بیفتد که ژانر بازی ( و موسیقی متن آن)) به تغییر ادامه داد؟”

نتیجه 15 دیدگاه بسیار متفاوت در مورد موضوع به ما می دهد، اگرچه، همانطور که مفسران اظهار می کنند، برخی از آنها باید در نسخه های بسیار طولانی تر از گزیده های کوتاه بازتولید شده در ویدیو ساخته شوند.

بر توییترمولاکا گفت که این ویدیو همچنین از ویدیوی سال 2021 توسط تهیه کننده Aurora Australis الهام گرفته شده است که کاور مشابهی از آهنگ کلاسیک Final Fantasy VII One-Winged Angel در 32 سبک مختلف موسیقی انجام داده است.

پس از سال ها انتظار، Elden Ring با فروش بیش از 13 میلیون واحد تا پایان ماه مارس، به یکی از موفق ترین بازی های سال 2022 تاکنون تبدیل شده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.