منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • به‌روزرسانی WoW: Burning Crusade Classic بازی Fury of the Sunwell در 10 می ارائه می‌شود

به‌روزرسانی WoW: Burning Crusade Classic بازی Fury of the Sunwell در 10 می ارائه می‌شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به‌روزرسانی WoW: Burning Crusade Classic بازی Fury of the Sunwell در 10 می ارائه می‌شود

به‌روزرسانی WoW: Burning Crusade Classic بازی Fury of the Sunwell در 10 می ارائه می‌شود

آخرین اصلاح برای World of Warcraft: Burning Crusade Classic، به‌روزرسانی Fury of the Sunwell، در 10 می ارائه می‌شود و آخرین حمله به افزونه در 12 می باز می‌شود.

در روز سه‌شنبه، بازیکنان Burning Crusade Classic می‌توانند به جزیره Quel’Danas سفر کنند و با نیروهای Kael’thas و Burning Legion که کنترل جن‌های خونی معتبر Sunwell را به دست گرفته‌اند، مبارزه کنند. همانطور که توسط بلیزارد توضیح داده شده است، این منطقه جدید یک جناح جدید را برای برنده شدن در رد، حمله Sun Shattered و ماموریت های روزانه جدید معرفی می کند.

در حال پخش: World of Warcraft Classic – تریلر معرفی سینمایی Wrath of the Lich King

آخرین حمله به افزونه، Sunwell Plateau، چند روز بعد در دسترس خواهد بود. Sunwell Plateau که به طور گسترده به عنوان یکی از چالش برانگیزترین حملات در روزهای اولیه WoW در نظر گرفته می شود، بازیکنان را دوباره با شاهزاده خونین الف Kael’tas که به دنبال احضار یکی از قدرتمندترین فرماندهان لژیون سوزان، Kil ‘jaeden است، روبرو خواهد شد. برخلاف بسیاری دیگر از حملات Burning Crusade، هیچ پروسه راه اندازی طولانی برای ورود به Sunwell Plateau وجود ندارد و برخلاف نسخه اصلی بازی، هر شش باس raid در روز راه اندازی در دسترس خواهند بود.

انتشار Fury of the Sunwell همچنین آغاز فصل جدیدی در PvP Arena خواهد بود. بازیکنان تخصصی که به رتبه ها صعود می کنند می توانند عنوان منحصر به فرد Brutal Gladiator و همچنین نصب Brutal Nether Drake را به دست آورند. برخی از قطعات جدید تجهیزات PvP برای خرید به رتبه بندی Arena خاصی نیاز دارند، در حالی که تجهیزات فصول گذشته در Arena دیگر شرایط رتبه بندی را ندارند و می توان به طور معمول خریداری کرد.

پس از شکست کیلجادن، این تمام چیزی است که او برای Burning Crusade Classic از نظر به روز رسانی محتوا نوشت. بلیزارد اخیراً اعلام کرد که اواخر امسال، تمام سرورهای Burning Crusade Classic به طور خودکار به سرورهای کلاسیک Wrath of the Lich King تبدیل می شوند که قاره Nordskol را معرفی می کند و سطح بالای بازی را به 80 می رساند. واقعیت این است که سرورها به طور خودکار تبدیل به افزونه بعدی کمی متفاوت از نحوه انتشار Burning Crusade Classic در سال 2021 است. در آن زمان، بلیزارد به بازیکنان این امکان را می داد که هر شخصیت به افزونه جدید تغییر مکان دهد یا شخصیت خود را در WoW Classic نگه دارد.

اگرچه کار بر روی آخرین وصله برنامه افزودنی اصلی Wrath of the Lich King Classic، Wrath of the Lich King Classic شامل ویژگی‌های اضافه شده دیرهنگام مانند Dungeon Finder یا Quest Tracker نخواهد بود. Wrath of the Lich King Classic هنوز تاریخ انتشار خاصی ندارد، به جز زمانی در سال 2022. برنامه افزودنی جدید آینده برای نسخه مدرن WoW، Dragonflight نیز در دست توسعه است، بدون اعلام پنجره راه اندازی.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.