منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • به‌روزرسانی Return Ascension قبلاً منتشر شده است، تعاونی و موارد دیگر را اضافه می‌کند

به‌روزرسانی Return Ascension قبلاً منتشر شده است، تعاونی و موارد دیگر را اضافه می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به‌روزرسانی Return Ascension قبلاً منتشر شده است، تعاونی و موارد دیگر را اضافه می‌کند

به‌روزرسانی Return Ascension قبلاً منتشر شده است، تعاونی و موارد دیگر را اضافه می‌کند

پس از نمایش در آخرین وضعیت بازی از سونی، آپدیت عظیم Returnal 3.0 اکنون برای بازیکنان قابل دانلود است. به‌روزرسانی امروز با عنوان «معراج»، هم همکاری و هم یک رژیم بی‌پایان سیزیف را به تیراندازی سوم شخص اضافه می‌کند.

بازیکنان می‌توانند با تعامل با پورتال‌های جدید Chronosis، یک بازی مشارکتی را در Returnal شروع کنند و یا انتخاب کنند که به یک بازی بپیوندند، یک بازی میزبانی کنند یا یک جلسه خصوصی ترتیب دهند. هر کسی که بخواهد فقط با دوستان خود بازی کند باید این آخرین گزینه را انتخاب کند، در غیر این صورت احتمالا با هر بازیکنی تماس خواهد گرفت.

در حال پخش: تریلر گیم پلی Returnal: Ascension – Tower of Sisyphus

همچنین شایان ذکر است که هرکسی که به جای میزبانی به یک بازی چندنفره ملحق شود، هیچ پیشرفتی را در تاریخ حفظ نخواهد کرد. اگرچه آنها هر لاگ یا بیگانه‌گلیفی را که با آنها برخورد کنند نگه می‌دارند، اما همچنان باید به تنهایی یا با میزبانی جلسه خود به بیوم بعدی برسند. تنها به دو بازیکن محدود می شود، تعاونی بازگشت پیشرفت را در ابتدا تسهیل نمی کند. طبق یادداشت‌های اصلاحی به‌روزرسانی، تعاونی بازی را دوباره متعادل می‌کند و آن را به عنوان «تجربه‌ای که می‌شناسید و دوست دارید» باقی می‌گذارد.

بازیکنان در آخرین حالت بازی Returnal، Tower of Sisyphus، نگران تعادل مجدد نخواهند بود. در حالت مستقل، Tower of Sisyphus بازیکنان را با امواج بی پایانی از دشمنان سرسخت روبرو می کند که آنها برای نمرات بالا شلیک می کنند. با این حال، برج پر از اسرار است که بازیکنان می توانند پیدا کنند، از جمله بیوم های جدید، سلاح ها و موارد دیگر از داستان خود سلن.

همراه با حالت تعاونی و حالت Tower of Sisyphus، به روز رسانی Returnal’s Ascension نیز برخی از خطاهای نامشخص را تصحیح می کند و برخی بهبودهای نامشخص در کیفیت زندگی اضافه می کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.