منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • به‌روزرسانی No Man’s Sky Leviathan نهنگ‌های فضایی و کمپین Roguelike را اضافه می‌کند

به‌روزرسانی No Man’s Sky Leviathan نهنگ‌های فضایی و کمپین Roguelike را اضافه می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به‌روزرسانی No Man's Sky Leviathan نهنگ‌های فضایی و کمپین Roguelike را اضافه می‌کند

زمان در آخرین به روز رسانی No Man’s Sky، Leviathan کمی شکسته شده است، و تنها راه نجات این است که وارد یک ماجراجویی سرکش شوید. امروز، اکسپدیشن Leviathan به بازیکنان یک زندگی مجرد می‌دهد تا در هنگام تلاش برای شکستن یک چرخه، از آن استفاده کنند، با هر مرگی که جدول زمانی را تنظیم می‌کند و آنها را به موقعیت اصلی خود بازمی‌گرداند.

به گفته توسعه دهنده Hello Games، خبر خوب این است که انجمن No Man’s Sky می تواند برای یک هدف جهانی مداوم که به طور مداوم کیفیت و دفعات جوایز ارتقا پیدا شده در هر چرخه را بهبود می بخشد، با یکدیگر همکاری کنند. دستیابی به چندین هدف یک نهنگ فضایی باشکوه را به آشیانه آنها اضافه می کند.

“همانطور که بازیکنان چرخه را کشف می کنند، قطعاتی از حافظه، بقایای از دست رفته چرخه های قبلی را بازیابی می کنند. Hello Games در وبلاگ خود توضیح می دهد که آنها یک فناوری رویه ای هستند که به این معنی است که هر بازنشانی چرخه را می توان بسیار متفاوت بازی کرد. هرچه مسافران بیشتری در نظرسنجی شرکت کنند، قطعات حافظه قوی‌تر می‌شوند که در ارتقاء بهتر، فضای موجودی بیشتر و چند ابزار قدرتمندتر و کشتی‌های ستاره‌ای آشکار می‌شوند.

اکسپدیشن لویاتان تقریباً شش هفته طول خواهد کشید و پس از تکمیل، پیشرفت به حالت بقا تبدیل خواهد شد. اگر به نهنگ فضایی پاداش کافی داده نشود، این ماموریت همچنین سه تزئینات اساسی، یک راهروی موقت ستاره کرافت، یک شنل Whalestalker و یک گوساله ناوچه ارگانیک را به عنوان دکوراسیون اصلی ارائه می دهد.

همه لیاقت یک نهنگ فضایی را دارند.
همه لیاقت یک نهنگ فضایی را دارند.

آلبوم عکس

به‌روزرسانی آوریل Outlaws، دنیای زیرزمینی جنایی را به No Man’s Sky اضافه کرد و به بازیکنان این فرصت را می‌دهد که قانون را زیر پا بگذارند و حقوق زیادی را دنبال کنند یا با گروه‌هایی از دزدان دریایی درگیر شوند. یک تیم کوچک در Hello Games نیز در حال کار بر روی پروژه جدیدی هستند که مدیر عامل شرکت شان موری آن را شبیه به No Man’s Sky و فوق العاده جاه طلبانه توصیف کرد. No Man’s Sky نیز به سوییچ می آید و انتظار می رود در تابستان از راه برسد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.