به‌روزرسانی Halo Infinite از شر یک باگ قابل استفاده پلیکان خلاص می‌شود

به‌روزرسانی Halo Infinite از شر یک باگ قابل استفاده پلیکان خلاص می‌شود

به‌روزرسانی Halo Infinite از شر یک باگ قابل استفاده پلیکان خلاص می‌شود

اگرچه Halo Infinite در یک جهان باز (بیشتر) برگزار می شود، اما کشتی قابل هدایت پلیکان ندارد. خب، نباید، و به‌روزرسانی اخیر برای فصل 2 بازی، باگی را حذف کرد که به بازیکنان اجازه می‌داد با وسیله نقلیه بزرگ در آسمان پرواز کنند.

پیش از این، پلیکان را می‌توان با انجام یک اشتباه نسبتاً ساده هدایت کرد، همانطور که در ویدیوی زیر مشاهده می‌کنید. تنها کاری که باید انجام می دادید این بود که از هر یک از پایگاه های عملیاتی قبلی زتا هالو با وسیله نقلیه ای تماس بگیرید، منتظر نزدیک شدن پلیکان باشید و سپس از گریپ فروت خود برای شلیک به آن استفاده کنید. از آنجا، شما باید وارد کابین خلبان می‌شوید، از بازی خارج می‌شوید، بارگذاری مجدد می‌کنید و سپس وارد پلیکان می‌شوید که در نزدیکی موقعیت شما قرار دارد. این به سلاح مجهز نبود، بنابراین ابزار بسیار مفیدی نبود، مگر اینکه قبلاً وسایل نقلیه پرنده دیگری خریداری کرده باشید، اما هنوز هم یک ترفند کوچک بود.

به گفته کاربران Reddit، این مشکل دیگر وجود ندارد. در طول کمپین Halo Infinite فقط باید به خلبان اجازه دهید شما را از یک مقصد از پیش انتخاب شده به مقصد بعدی ببرد، اما چند وسیله نقلیه مانند Wasp و Banshee وجود دارند که هنوز می توانید پرواز کنید. البته آنها اسلحه هم دارند و شما می توانید قبل از اینکه با پای پیاده پایین بیایید و … نبرد را به پایان برسانید، از آنها برای نرم کردن موقعیت دشمن استفاده کنید.

در واقع، شما می توانید با پلیکان در کمپین Halo 4 که به پایان آن نزدیک می شود، پرواز کنید. قدرت شلیک قابل توجهی دارد، اگرچه شورای امنیت سازمان ملل معمولاً از پلیکان برای تحویل سایر وسایل نقلیه متمرکز رزمی مانند تانک ها استفاده می کند.

Halo Infinite Season 2 با نام Lone Wolves اکنون در دسترس است. فصل جدید شامل یک پاس نبرد، حالت های جدید مانند Last Spartan Standing و نقشه های جدید است. هنوز یک کمپین co-op در کمپین گنجانده نشده است، اما در ماه آگوست برای یک شبکه مشارکتی ارائه می شود و Forge برای فصل 3 در اواخر امسال برنامه ریزی شده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.