به‌روزرسانی Call of Duty: Black Ops در جنگ سرد 2، نقشه WMD را کند می‌کند

به‌روزرسانی Call of Duty: Black Ops در جنگ سرد 2، نقشه WMD را کند می‌کند

به‌روزرسانی Call of Duty: Black Ops در جنگ سرد 2، نقشه WMD را کند می‌کند

اکتیویژن اخیراً اعلام کرده است که Call of Duty: Black Ops Cold War در تاریخ 4 مارس محتوای سال 2 را با سلاح جدید، بسته لوازم آرایشی و بازگرداندن WMD دریافت خواهد کرد. کارت Treyarch WMD که در اصل Black Ops 1 معرفی شد، برای Black Ops Cold War بازسازی شده است. با این حال، به نظر می رسد که بازیکنان باید قبل از پرش به این نقشه کلاسیک Black Ops 1 کمی بیشتر صبر کنند.

بازیکنان به سرعت متوجه شدند که کارت WMD در نسخه محتوای Black Ops Cold War از سال دوم وجود ندارد و اکنون Treyarch اعلام کرده است که ورود کارت به تاخیر افتاده است. توسعه دهنده در توییتی گفت: «ما باید انتشار نقشه WMD را تا به روز رسانی آینده به تعویق بیندازیم. “از شکیبایی شما متشکرم و منتظر اطلاعات بیشتر باشید.”

متأسفانه، هیچ تاریخی وجود ندارد که بازیکنان بتوانند انتظار ورود WMD را داشته باشند، اما سلاح جدید بازی اکنون برای باز کردن قفل برای استفاده در Black Ops Cold War یا Warzone در دسترس است. به روز رسانی 2 امسال، تفنگ تهاجمی Vargo 52 را اضافه کرد که بازیکنان می توانند با چالشی در بازی به صورت رایگان قفل آن را باز کنند. علاوه بر این، بازیکنان می توانند نقاشی آرایشی Ferrofluid تفنگ تهاجمی جدید را به عنوان بخشی از Tracer Pack فروشگاه خریداری کنند: Ferro Fury Reactive Mastercraft.

هیچ جزئیاتی برای به‌روزرسانی‌های بعدی برای سال دوم اعلام نشده است، اما وبلاگ Activision پیش‌بینی می‌کند که محتوای بیشتری از راه برسد. علاوه بر این، بازیکنان قبل از معرفی رسمی Activision، نقشه جنگل Black Ops 1 را در فایل های بازی WMD دیده اند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.