منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • به‌روزرسانی مارس Lost Ark محتوای جدیدی در پایان بازی، از جمله اولین حمله 8 نفره آن به ارمغان خواهد آورد

به‌روزرسانی مارس Lost Ark محتوای جدیدی در پایان بازی، از جمله اولین حمله 8 نفره آن به ارمغان خواهد آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به‌روزرسانی مارس Lost Ark محتوای جدیدی در پایان بازی، از جمله اولین حمله 8 نفره آن به ارمغان خواهد آورد

به‌روزرسانی مارس Lost Ark محتوای جدیدی در پایان بازی، از جمله اولین حمله 8 نفره آن به ارمغان خواهد آورد

Lost Ark به زودی اولین به روز رسانی محتوای خود را از زمان راه اندازی دریافت خواهد کرد، با جزایر جدیدی برای کاوش، یک خط داستانی جدید و اولین مجموعه از Abyss Raid که در MMORPG رایگان آمازون در ماه مارس ارائه می شود.

برای بازیکنانی که قبلاً بسیاری از چیزهایی را که Lost Ark ارائه می دهد جذب کرده اند، یک خط جستجوی جدید در پایان بازی اضافه می شود که شامل جستجوی Kada، اولین قاتل گاردین، همراه با جزایر جدید می شود. بازیکنان باید ماموریت های اصلی را در Yorn و همچنین Whispering Islet و Illusion Bamboo Island را انجام دهند تا در پایان بازی به ماموریت های جدید دسترسی پیدا کنند. سطح آیتم 1100 برای محتوای جدید مانند جزیره ایستری توصیه می شود.

در حال پخش: کشتی گمشده دایره المعارف: پایان بازی

آپدیت ماه مارس همچنین یک فعالیت نهایی جدید را برای یک بازی به ارمغان می آورد که در حال حاضر پر از آنها در قالب Abyss Raids است. این باس‌ها شبیه به بازی‌های چهار نفره Guardian Raids هستند، اما در برابر دشمنان بسیار سخت‌تری هستند که به هشت بازیکن نیاز دارند تا با هم کار کنند. Abyss Raid Guardians شامل سه مرحله جداگانه است که هر کدام دارای مکانیک ها و الگوهای حمله متفاوتی است که بازیکنان برای برنده شدن باید یاد بگیرند. هر مرحله جوایز مخصوص به خود را دارد که هفته ای یک بار می توان آن را دریافت کرد.

جزئیات بیشتر و یادداشت‌های رسمی در مورد به‌روزرسانی ماه مارس نزدیک‌تر به انتشار برنامه‌ریزی‌شده به اشتراک گذاشته خواهد شد. از آنجایی که Lost Ark از سال 2019 در کره در دسترس است و از زمان عرضه به طور مرتب با محتوا و کلاس های جدید به روز می شود، محتوای زیادی وجود دارد که هنوز به نسخه های آمریکای شمالی و اروپایی بازی نفوذ نکرده است. آمازون می گوید که با توسعه دهنده Smilegate RPG همکاری خواهد کرد تا “محتوا را با سرعتی ثابت به نسخه غربی القا کند” و همچنین نقشه راهی را در آینده نزدیک به اشتراک خواهد گذاشت که به روز رسانی های برنامه ریزی شده اضافی را که در ماه های آینده ارائه می شود، شرح خواهد داد.

Lost Ark موفقیت بزرگی برای آمازون بود که منتشر کرد و به یافتن MMORPG کره ای کمک کرد. این بازی به سرعت به یکی از پربازیگرترین بازی‌های تمام دوران در استیم تبدیل شد، با بیش از 1.3 میلیون بازیکن همزمان در مدت کوتاهی پس از عرضه. از آن زمان، این بازی همچنان در Steam و Twitch تعداد زیادی را به خود جذب کرده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.