منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • به‌روزرسانی جدید Elden Ring باگ‌های Malenia و Elden Beast را برطرف می‌کند

به‌روزرسانی جدید Elden Ring باگ‌های Malenia و Elden Beast را برطرف می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به‌روزرسانی جدید Elden Ring باگ‌های Malenia و Elden Beast را برطرف می‌کند

طبق آخرین اخبار بازی، Bandai Namco آپدیت جدیدی را برای بازی Elden Ring به اشتراک گذاشت که چندین خطا از جمله خطاهای مربوط به باس Malenia و Elden Beast را تصحیح کرد.

آلدن رینگ که به عنوان بهترین بازی قرن شناخته می شود، یک بازی بسیار محبوب و محبوب است که میلیون ها بازیکن از آن لذت می برند. این محصول از استودیوی NotSoftware نه تنها انقلابی در سری Souls ایجاد کرد، بلکه با گیم پلی هیجان انگیز و فضای بی نظیر خود تبدیل به تجربه ای بی نظیر شد. در سه هفته اول پس از انتشار Elden Ring، بیش از 12 میلیون نسخه از این اثر به فروش رسیده است که نشان از موفقیت استثنایی آن در جذب مخاطب دارد.

اما علاوه بر نقاط قوت زیاد آلدن رینگ، اجرای این اثر با مشکلات زیادی مواجه شد و نارضایتی بسیاری از بازیکنان را به دنبال داشت. استودیو Fram Software به عنوان سازنده این اثر و شرکت Bandai Namco که مسئولیت انتشار بازی Elden Ring را بر عهده دارد با حفظ و انتشار مداوم به روز رسانی های مداوم سعی در رفع مشکلات بازی داشتند.

حال سازندگان آپدیت جدید بازی Elden Ring مشکلات زیادی را منتشر کرده اند که آن را حل می کند. بر این اساس، به روز رسانی 1.04.1 که بر روی تمامی پلتفرم های مقصد بازی Alden Ring موجود است، خطای کاراکتر Malenia HP و مشکلی که باعث مرگ برخی باس ها از جمله Elden Beast می شود را در مواقع ناخواسته برطرف می کند. این به روز رسانی همچنین خطایی را برطرف می کند که بر مدت زمان پارگی پنهان Cerulean تأثیر می گذارد.

به‌روزرسانی 1.04 برای Elden Ring که هفته گذشته منتشر شد، عملکرد را بهبود می‌بخشد و رویدادهای جدیدی را به ماموریت‌های برخی NPCها اضافه می‌کند. در قالب این آپدیت، بازیکنان اجازه داشتند چرخ خودکار دوربین را روشن یا خاموش کنند. این به روز رسانی همچنین دیالوگ جدیدی را به سری محبوب Souls NPC، Patches اضافه می کند. استودیوی FromSoftware تغییراتی در قدرت و آسیب سلاح های خاص ایجاد کرده است. تغییر دیگری که در به‌روزرسانی جدید بازی Elden Ring ایجاد شده، زمان لازم برای انجام برخی حملات متمرکز بر جادو است.

آپدیت جدید Elden Ring

آپدیت جدید بازی Elden Ring این اثر را تقویت می کند

Elden Ring که توسط استودیو Fram Software تحسین شده بود، در ۲۵ فوریه (۲۶ مارس ۱۴۰۰) برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، سری ایکس باکس اس و سری ایکس باکس ایکس منتشر شد. NPD اخیرا اعلام کرده است که Alden Ring در صدر لیست پرفروش ترین بازی های ماه مارس قرار دارد. پس از آن Gran Turismo 7 و Kirby and the Forgotten Land.

علاوه بر این، Elden Ring پرفروش ترین بازی سال 2022 در ایالات متحده است. در 12 ماه منتهی به مارس 2022، آلدن رینگ به عنوان دومین فیلم پرفروش در ایالات متحده انتخاب شد. Only Call of Duty: Vanguard بیشتر از Elden Ring فروخت.

نظر شما در مورد ویژگی های جدید به روز رسانی Elden Ring چیست؟ آیا به تنظیمات توجه کرده اید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle