منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • به‌روزرسانی بزرگ GTA Trilogy برای کنسول‌ها و رایانه‌ها منتشر شده است

به‌روزرسانی بزرگ GTA Trilogy برای کنسول‌ها و رایانه‌ها منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به‌روزرسانی بزرگ GTA Trilogy برای کنسول‌ها و رایانه‌ها منتشر شده است

پس از اینکه راک استار از انتشار آپدیت GTA برای بازی های بازسازی شده GTA خبر داد. آپدیت جدید بازی GTA Trilogy به طور رسمی برای کنسول های پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه شخصی منتشر شد. این آپدیت برای هر سه بازی این سری منتشر شده است و باگ های بازی را بهبود می بخشد.

طبق آخرین اخبار بازی، آپدیت جدید سه گانه بازی GTA در فروشگاه های مایکروسافت، پلی استیشن و راک استار لانچر موجود است. دامنه دقیق به روز رسانی در حال حاضر ناشناخته است. اما اگر می خواهید بازی را از ابتدا نصب کنید، باید حدود 33 گیگابایت هزینه کنید. گفتنی است حجم ریمستر شده بازی GTA San Andreas به 18.5 گیگابایت رسید و این مقدار برای GTA Vice City حدود 9 گیگابایت است و در نهایت دانلود بازی GTA 3 به 4.2 گیگابایت نیاز دارد.

آپدیت جدید GTA Trilogy که نسخه فعلی را به 01.0005.000 افزایش می دهد. اولین بار در صفحه PlayStation Game Size در توییتر اعلام شد. این حساب توییتر با دسترسی به آخرین تغییرات در فروشگاه پلی استیشن، اخبار را زودتر از سایرین دریافت می کند. شایان ذکر است که نسخه بازی برای پلی استیشن دارای حجمی برابر با نسخه کامپیوتری است. صدها اشتباه آزاردهنده برای تغییرات اعمال شده باید اصلاح شود و باید از همان ابتدا بازی را دوباره دانلود کنید.

آپدیت جدید بازی GTA Trilogy

ویژگی های جدید برای به روز رسانی GTA Trilogy

طبق مقاله ای که توسط Rockstar منتشر شده است، باید انتظار داشته باشیم که این بازی عملکرد خود را بهبود بخشد و همچنین مشکلات گرافیکی را حل کند و کیفیت بافت ها را بهبود بخشد. بیش از صد تغییر گسترده در بازی های مختلف GTA Trilogy اعلام شده است و اگر نگران باگ های بازی بودید. زمان دریافت آپدیت جدید بازی GTA Trilogy فرا رسیده است. این بازی در ماه نوامبر سال جاری شروع سختی داشت و تاکنون چندین آپدیت مهم منتشر شده است که منجر به تغییرات اساسی شده است.

GTA Trilogy Definitive Edition بیش از ده میلیون نسخه فروخته است. مدیرعامل Take-Two راه اندازی سه گانه GTA را موفقیت آمیز خواند و معتقد است که سه گانه GTA فراتر از انتظارات بوده است. بسیاری از مشکلات اصلی حل شده اند و در نتیجه بازی می تواند تجربه خوبی را در اختیار خریداران قرار دهد و در حال حاضر بهترین نسخه برای تجربه این بازی های کلاسیک است.

به‌روزرسانی بزرگ GTA Trilogy برای کنسول‌ها و رایانه‌ها منتشر شده است

راهنمای گام به گام GTA Vice City The Definitive Edition

اگر وارد جزئیات آپدیت جدید GTA Trilogy شویم، شاهد تغییرات مهمی خواهم بود. برای مثال حالت های گرافیکی بازی در تمامی پلتفرم ها بهبود یافته است. همچنین مشکلی که اجازه تکرار مرحله از ایست بازرسی قبلی را نمی داد رفع شده است. بسیاری از باگ ها در هر سه بازی رفع شده اند، اما وجود آنها باعث می شود استودیو دقیق نباشد. اگر به دنبال بهترین تجربه ممکن هستید؛ دانلود آپدیت بزرگ بازی GTA Trilogy.

منبع: GameSpot