منو سایت

بهترین SSD PS5 NVMe را با 50 درصد تخفیف دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بهترین SSD PS5 NVMe را با 50 درصد تخفیف دریافت کنید

حافظه داخلی PS5 سریعتر از آنچه انتظار دارید پر می شود. با تنها 667 گیگابایت فضای قابل استفاده، کسانی که به طور منظم PS5 خود را بازی می کنند – به خصوص کسانی که بازی های زنده بازی می کنند – ممکن است متوجه شوند که به طور منظم بازی ها را حذف می کنند. یک راه حل آسان برای این مشکل آزاردهنده وجود دارد: SSD داخلی خود را نصب کنید. Best Buy در حال حاضر میزبان رویدادی برای انتشار و باد کردن یک جعبه باز است و ما NVMe SSD مورد علاقه خود را برای NVMe SSD مورد علاقه شما برای PS5 در فروش با قیمتی فوق العاده پیدا کرده ایم. میتونی همین الان بگیری Samsung 980 Pro 1TB فقط با 115 دلار. شایان ذکر است که این یک مدل بازسازی شده تایید شده است، اما به احتمال زیاد فقط دستگاهی است که شخصی قبل از تغییر نظر آن را باز کرده است.

این 980 Pro NVMe خاص همراه با هیت سینکی که برای نصب دستگاه در PS5 خود نیاز دارید ارائه نمی شود. رادیاتورها ارزان هستند و آسان برای نصب، و کل فرآیند نصب تنها چند دقیقه طول می کشد.

PS5 به یک SSD نسبتاً رده بالا با سرعت های بالا نیاز دارد و SSD Samsung 980 PRO M.2 NVMe تمام حاشیه های مناسب را ایجاد می کند. با نصب صحیح، سرعت هایی را تجربه خواهید کرد که تقریباً از SSD داخلی کنسول قابل تشخیص نیستند. و از آنجایی که توسط سامسونگ ساخته شده است، می‌دانید که دستگاه قابل اعتمادی دریافت می‌کنید که برای دوام طراحی شده است.

در Samsung 980 PRO برای فروش نیست؟ لیست ما از بهترین SSD ها برای PS5 را بررسی کنید.