منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بهترین معاملات Xbox موجود در حال حاضر: Halo Infinite با قیمت 20 دلار و معاملات عالی دیگر

بهترین معاملات Xbox موجود در حال حاضر: Halo Infinite با قیمت 20 دلار و معاملات عالی دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بهترین معاملات Xbox موجود در حال حاضر: Halo Infinite با قیمت 20 دلار و معاملات عالی دیگر

بهترین معاملات Xbox موجود در حال حاضر: Halo Infinite با قیمت 20 دلار و معاملات عالی دیگر

یکی از بهترین ویژگی های Xbox Series X | S سازگاری با نسخه قبلی است. نه تنها به شما امکان می دهد بازی هایی را که قبلاً دارید ادامه دهید، بلکه به شما امکان می دهد بازی های قدیمی و مقرون به صرفه ایکس باکس وان را انتخاب کنید که ممکن است سال ها پیش از دست داده باشید. مایکروسافت همچنین شرمنده نیست که برخی از محبوب ترین عناوین خود را کنار بگذارد، با فروش های جدید هر هفته که قیمت ها را به اعداد شگفت آور پایینی کاهش می دهد.

با این حال، مرور همه تبلیغات و یافتن بازی مورد علاقه خود با قیمت مناسب آسان نیست – کاتالوگ Xbox خانه بیش از 2000 بازی است و گاهی اوقات بهترین معاملات را می توان دفن کرد. چه به دنبال یک بازی قدیمی ایکس باکس وان یا نسخه جدیدی از سری X باشید، بهترین معاملات بازی ایکس باکس را در زیر خواهید یافت.

بهترین پیشنهادها برای بازی های Xbox One و Xbox Series X | S

شما می توانید Halo Infinite را با کمترین قیمت فقط با 20 دلار دریافت کنید. بازی چند نفره رایگان است، بنابراین به شما امکان دسترسی به یک کمپین تک نفره عالی را می دهد. در حالی که Halo Infinite در Game Pass موجود است، کسانی که نسخه های فیزیکی را ترجیح می دهند نباید این معامله را از دست بدهند.

It Takes Two نیز با قیمت عالی تخفیف دارد و اکنون فقط با 20 دلار از 40 دلار در دسترس است. Cooperative Adventure یکی از بهترین بازی های سال 2021 بود که جوایز متعددی را برای طراحی بازی های خلاقانه خود به خود جلب کرد. اگر عنوان عجیب و غریب را بررسی نکرده اید، سخت است که از این قیمت چشم پوشی کنید.

سه گانه World of Assassination با Hitman 3 به پایان رسیده است و شما می توانید تنها با 20 دلار خود را در کل اکشن غرق کنید. این یکی از بهترین قیمت‌هایی است که از زمان عرضه این عنوان محبوب در سال 2021 دیده‌ایم، و ده‌ها به‌روزرسانی از زمان انتشار آن تنها باعث خرید جذاب‌تر آن شده است.

Godfall به‌عنوان یک نسخه انحصاری برای پلی‌استیشن عرضه شد، اما نسخه نهایی سرانجام بر روی ایکس‌باکس قرار گرفت. به عنوان بخشی از یک تبلیغ ویژه انتشار، فقط به 30 دلار کاهش یافته است و شامل مجموعه ای از محتوای اضافی به همراه برنامه افزودنی Fire & Darkness است که مدت ها در انتظار آن بودیم.

Rainbow Six Extraction چند ماه پس از راه‌اندازی تنها تا ۲۵ دلار کاهش قیمت دریافت می‌کند. مانند Siege تکامل نیافته است، اما همکاری های زیادی را ارائه می دهد – و محتوای کافی را که می توان قفل آن را باز کرد تا شما را مجبور کند تمام بهار را بازی کنید.