منو سایت

بهترین معاملات پلی استیشن اکنون (آوریل 2022) در دسترس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بهترین معاملات پلی استیشن اکنون (آوریل 2022) در دسترس است

بهترین معاملات پلی استیشن اکنون (آوریل 2022) در دسترس است

پلی استیشن خانه برخی از بهترین انحصاری های موجود در بازار است، اما اکثر آنها با قیمت 70 دلار در نسل PS5 به فروش می رسند. به همین دلیل است که همیشه خوب است برای بازی هایی که قدرت و نوآوری PS5 را به نمایش بگذارند، یک معامله محکم پیدا کنید. اخیراً تعداد قابل توجهی از بازی‌های PS5 به فروش رسیده‌اند که به شما این شانس را می‌دهد تا برخی از بهترین بازی‌های PS5 را با تخفیف‌های خوب برنده شوید. PS5 همچنین دارای یک امتیاز اضافی برای پشتیبانی از کاتالوگ PS4 است، که به شما امکان می دهد بازی های قدیمی را تماشا کنید در حالی که آنها به آرامی برای قیمت های مقرون به صرفه به سطل بازیافت می روند. چه به دنبال یک PS5 انحصاری ارزان قیمت یا یک PS4 کلاسیک باشید، ما لیستی از بهترین بازی های پلی استیشن را که در حال حاضر به فروش می رسند، گردآوری کرده ایم. بسیاری از این تخفیف ها دوام زیادی ندارند، پس حتما قبل از ناپدید شدن آنها را بررسی کنید.

بهترین معاملات بازی پلی استیشن

توجه داشته باشید: قیمت جسورانه فقط برای نسخه های PS5 اعمال می شود.

Deathloop در چند ماه گذشته تخفیف های زیادی دیده است و اکنون با قیمت بسیار پایین 25 دلار در دسترس است. این تیرانداز شیک به لطف داستان سرایی نوآورانه، بازی فشرده و قابلیت پخش نامحدودش، توانست جایزه ما برای بازی سال 2021 را از دست بدهد.

Elden Ring ممکن است توجهات را بدزدد، اما در این ماه شاهد بازی دیگری از FromSoftware هستیم که تنها با قیمت 10 دلار در دسترس است. Bloodborne احتمالاً یکی از بهترین عناوین موجود در کاتالوگ توسعه دهندگان است و دلیلی برای از دست دادن این ماجراجویی در زمانی که بسیار ارزان است وجود ندارد.

Horizon Zero Dawn: Complete Edition نیز تنها با قیمت 10 دلار در دسترس است – بنابراین اگر در حالی که نسخه اصلی را می‌گیرید، از Forbidden West نگه دارید، اکنون بهترین زمان برای بررسی است. این نسخه شامل یک افزونه از The Frozen Wilds به همراه یک کتاب هنری دیجیتال، یک تم پویا و یک سری موارد انحصاری درون بازی است.

نسخه دست دوم بازی Returnal با قیمت 36 دلار در دسترس است و با به‌روزرسانی اخیر این بازی، اکنون زمان خوبی برای تماشای بازی تیراندازی سوم شخص چالش برانگیز است. به‌روزرسانی رایگان چیزی بیش از یک بازی مشترک را اضافه می‌کند، زیرا اکنون یک حالت بقای جدید – برج سیزیف – پیدا خواهید کرد که در آن هر طبقه از برج دشوارتر از قبلی می‌شود.

اگر هنوز وارد آخرین ماجراجویی مبتکرانه هیدئو کوجیما نشده اید، خواهید دید نسخه کارگردان Death Stranding قیمت فقط 40 دلار این نسخه شامل بازی اصلی به همراه گرافیک بهبود یافته PS5، پشتیبانی از صدای سه بعدی و انبوهی از محتوای پیشرفته و مینی بازی می باشد.