منو سایت

بهترین قایق ها برای خرید در GTA Online

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بهترین قایق ها برای خرید در GTA Online

GTA Online دارای کلاس‌های مختلفی از وسایل نقلیه است که همه آنها برای هر کهنه‌کار این فرنچایز کاملاً آشنا هستند. با این حال، دسته خاصی از وسایل نقلیه وجود دارند که در GTA Online نادیده گرفته می شوند و دست کم گرفته می شوند. این کلاس قایق هایی هستند که به خودی خود در مقایسه با اتومبیل، جت و … فوق العاده مفید و منحصر به فرد هستند. اگرچه قایق ها به اندازه این وسایل نقلیه ذکر شده در بالا اهداف زیادی ندارند، اما همچنان می توانند یک کلاس محکم برای جمع آوری یا ذخیره سازی باشند، بنابراین شما برای هر موقعیتی آماده هستید.

در این راهنما، به بررسی بهترین قایق‌هایی که می‌توانیم در GTA Online بخریم، خواهیم پرداخت. با این حال، این لیست شامل قایق‌های تفریحی یا نهنگ‌های قاتل نمی‌شود، زیرا معتقدیم آنها در کلاس خودشان هستند. در عوض، ما بر روی قایق های واقعی تمرکز خواهیم کرد، که از نظامی گرفته تا مسابقه ای و لوکس را شامل می شود.

در حال پخش: هر آنچه در Grand Theft Auto 6 می خواهیم

بهترین قایق ها در GTA Online

اگرچه ممکن است برخی از بازیکنان فکر کنند که سریع‌ترین قایق‌های GTA Online با بهترین‌ها برابری می‌کنند، اما این کاملاً درست نیست. اگرچه در مورد قایق های خاصی صدق می کند، اما برخی هستند که اصلا سریع نیستند، اما ممکن است ارزش پول بیشتری نسبت به قایق هایی داشته باشند که در اقیانوس آرام آتش بگیرند.

شیتسو لانگپر

شیتسو پر بلند در GTA Online
شیتسو پر بلند در GTA Online

Longfin این لیست را به دلایل بزرگ راه اندازی کرد. Longfin نه تنها دارای حداکثر سرعت قایق 122 مایل در ساعت است، بلکه دارای هندلینگ استثنایی است، شاید بهتر از هر قایق دیگری در GTA Online. اگرچه به لطف بدنه بزرگ لانگفین، فرمان کمی کاهش یافته است، بازیکنان همچنان می توانند با حفظ سرعت به راحتی در اطراف پیچ های تند پرواز کنند. بدون در نظر گرفتن بهره وری، لانگ فین ظاهری براق و باریک دارد که فریاد لوکس بودن می دهد. چیزی که فریاد تجمل می زند قیمت آن است که 2125000 دلار است. این به هیچ وجه گران‌ترین قایق بازی نیست، اما بازیکنان باید بیشتر از سایر گزینه‌ها کیف پول خود را باز کنند.

لامپ های تورو

Lampadati Toro در GTA Online
Lampadati Toro در GTA Online

Lampadati Toro یکی دیگر از قایق های لوکس است که از قبل مجهز به سرعت سنج مناسب و زیبایی شناسی عالی است. Toro به حداکثر سرعتی در حدود 50 مایل در ساعت می رسد که به سرعت بهترین قایق های GTA Online نیست. با این حال، Toro شتاب بالایی دارد، به این معنی که بازیکنان در طول زمان سریع‌تر می‌شوند و به آن‌ها اجازه می‌دهد در یک مسابقه با قایق دیگری برسند یا با سرعت دور از پلیس فاصله بگیرند. مدیریت او کمی ضعیف است و او همچنان 1,750,000 دلار برای به دست آوردن آن هزینه خواهد کرد. با این حال، Toro یک سرمایه گذاری قوی است که رانندگی با آن بسیار سرگرم کننده است.

پگاسوس اسپیدر

Pegassi Speeder در GTA Online
Pegassi Speeder در GTA Online

اگرچه Pegassi Speeder بالاترین سرعت قایق را در GTA Online ندارد، یعنی به 68 مایل در ساعت یا هندلینگ و شتاب برتر، اما دارای ویژگی است که سایر قایق ها از آن بی بهره هستند. این ویژگی قابلیت ذخیره سازی در گلکسی سوپر قایق بادبانی است که هنگام برنامه ریزی برای سرقت یا انتظار در قایق تفریحی خود به دلایل دیگر مفید است. Speeder همچنین قیمت یک دست و پا ندارد، فقط 325000 دلار قیمت دارد. اگرچه بهترین قایق در GTA Online نیست، اما قابلیت ذخیره شدن در Galaxy Super Yacht و عملکرد بالاتر از حد متوسط ​​آن را به خریدی عالی تبدیل کرده است.

قایق اسلحه ناکازاکی

قایق اسلحه ای از ناکازاکی در GTA Online.
قایق اسلحه ای از ناکازاکی در GTA Online.

چه کسی قایق مسلسل را دوست ندارد؟ Dinghy Nagasaki Weaponized Dinghy یک قایق بسیار محبوب در GTA Online است که بیشتر به دلیل مسلسل و عملکرد کلی آن است. حداکثر سرعت آن 71.50 مایل در ساعت است که سریعتر از بسیاری از قایق های استاندارد است. با این حال، نمی توان از آن در مسابقات استاندارد استفاده کرد، بنابراین ممکن است بازیکنان برای این منظور نیاز به استفاده از قایق معمولی دنگی ناکازاکی داشته باشند. تفاوت این دو در این است که قایق استاندارد هیچ سلاحی ندارد، اما می تواند رقابت کند. قیمت نسخه اسلحه 1,850,000 دلار است که در مقابل چیزی که دریافت می کنید واقعاً معامله بدی نیست. قیمت نسبی برای نسخه غیر مسلح فقط 166250 دلار است.

اگر قایق توپدار بهتری می خواهید، می توانید هزینه قایق گشتی Kurts 31 را بپردازید که نزدیک به 3 میلیون دلار قیمت دارد. قایق گشتی عملکرد کلی بهتری نسبت به قایق دارد، اما بیش از 50 درصد هزینه بیشتری دارد.

کوسه دریایی اسپیدوفیل

Speedophile Seashark در GTA Online
Speedophile Seashark در GTA Online

لیست ما با بهترین Jetski در GTA Online به پایان می رسد. اگرچه از نظر فنی یک قایق نیست، زیرا جتسکی های بسیار کمی در بازی وجود دارد، ما تصمیم گرفتیم Seashark را در آن قرار دهیم. دو گزینه استاندارد و نجات دهنده وجود دارد. تنها تفاوت این دو در نقاشی آنهاست. هر دو دارای حداکثر سرعت 67 مایل در ساعت هستند که آنها را با قایق هایی با بالاترین رتبه در آب های آزاد رقابت می کند. همانطور که انتظار می رود، جتسکی ها نیز مدیریت عالی دارند.

مانند گیلاس در بالا، Seashark همچنین می تواند در Galaxy Super Yacht نگهداری شود و هزینه زیادی ندارد و فقط 17000 دلار قیمت دارد. در GTA Online

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.