منو سایت

بهترین قایق تفریحی برای خرید در GTA Online چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بهترین قایق تفریحی برای خرید در GTA Online چیست؟

شاید هیچ نشانه واضح‌تری از ثروت در GTA Online از داشتن یک قایق تفریحی وجود نداشته باشد. همانطور که در زندگی واقعی، قایق بادبانی بهترین لوکس در جهان لوس سانتوس است. وقتی Rockstar Games ناوگان Galaxy Super Yacht را معرفی کرد، سه قایق تفریحی مختلف را راه اندازی کرد که بازیکنان می توانستند خریداری کنند. هر سه این قایق های غول پیکر ارزش پولی را دارند که به سختی در GTA به دست آورده اید، زیرا همه آنها دارای امکانات چشم نواز هستند. تفاوت اصلی قایق های تفریحی در قیمت آنها و تعداد ویژگی های آنها است. با این حال، همانطور که خواهید دید، این ویژگی ها از قایق به قایق تفریحی خیلی دور نمی شوند.

از آنجایی که قایق‌های تفریحی با قیمت باورنکردنی 6 میلیون دلار شروع می‌شوند، بازیکنان می‌پرسند که آیا رفتن به گران‌ترین قایق تفریحی واقعاً ارزشش را دارد یا می‌توانند ارزان‌ترین آن را بخرند. این سؤال مشابهی است که بازیکنان در مورد اتومبیل ها، جت ها و هر ملک دیگری که در دنیای آنلاین لوس سانتوس موجود است پرسیده اند. در این راهنما، ما به هر سه قایق تفریحی در GTA Online نگاه می کنیم و بر اساس همه عوامل تعیین می کنیم که کدام یک برای خرید بهتر است.

در حال پخش: هر آنچه در Grand Theft Auto 6 می خواهیم

جبار

قایق بادبانی Orion در GTA Online.  تصویر از VicenzoVegas21
قایق بادبانی Orion در GTA Online. تصویر از VicenzoVegas21

شروع ما The Orion، ارزان ترین قایق بادبانی در GTA Online است. البته در اینجا از عبارت «ارزان‌ترین» به‌آرامی استفاده می‌شود، زیرا The Orion همچنان 6 میلیون دلار پول نقد برای GTA هزینه می‌کند. اوریون و دو قایق تفریحی دیگر به بدنه 210 فوتی و ظاهری مشابه با دو قایق بادبانی گران قیمت Galaxy Super Yacht در بازی مجهز هستند. در بالای آن یک تراس آفتابگیر برای آفتاب گرفتن یا برگزاری مهمانی وجود دارد، اما متاسفانه وان آب گرم وجود ندارد. همچنین در بیرون یک سکوی هلیکوپتر و فضای ذخیره سازی برای دو وسیله نقلیه، Shitzu Tropic و Speedophile Seashark وجود دارد. فضای داخلی The Orion به سه اتاق مجلل مهمان مجهز شده است. مانند سایر قایق‌های تفریحی، در واقع نمی‌توانید سوار The Orion شوید. کاری که می توانید انجام دهید این است که به استاد خود پول بدهید تا آن را در جایی پارک کند و زمانی که می خواهید سوار مکانی خاص شوید آن را برای شما آماده کند. همچنین می‌توانید شش ماموریت A Superyacht Life را انجام دهید تا هزینه‌های عملیاتی کلی خود را کاهش دهید و با قایق بادبانی خود مقداری درآمد کسب کنید.

تنها جنبه‌ای که از The Orion وجود ندارد این است که با هلیکوپتر نشان داده نمی‌شود و تنها یک پد هلیکوپتر دارد. اگرچه موضوع مهمی نیست، اما دو قایق تفریحی دیگر در این لیست در مقایسه با The Orion دارای این جنبه ها هستند. اگر در بازار قایق‌های تفریحی هستید و می‌توانید 6 میلیون دلار خرج کنید، احتمالاً می‌توانید یک میلیون دیگر را برای قایق تفریحی بعدی در این لیست خرج کنید. این می تواند Orion را منسوخ کند مگر اینکه واقعا پول نقد نداشته باشید.

ماهی

قایق بادبانی ماهی در GTA Online
قایق بادبانی ماهی در GTA Online

با یک میلیون بیشتر از The Orion (7 میلیون دلار)، می توانید ماهی ها را داشته باشید. در مقایسه با Orion، ماهی ها با هلیکوپتر ظاهر می شوند و دارای دو پد هلیکوپتر، یک جکوزی و فضایی برای پنج وسیله نقلیه هستند. این خودروها باکینگهام سوئیفت (بالگرد)، پگاسی اسپیدر، ناکازاکی دنگی و دو جت Speedophile Seashark هستند. به غیر از Speeder، قایق بادبانی با تمام وسایل نقلیه ذکر شده در بالا ظاهر می شود و به شما و برخی از دوستان این امکان را می دهد که به راحتی به ساحل یا مکان دیگری برسید. داشتن یک سکوی اضافی برای هلیکوپتر نیز خوب است اگر دوستی روی قایق تفریحی فرود بیاید یا یدکی برای اولین بار شما داشته باشد.

7 میلیون دلار شیرین ترین نقطه در خط Galaxy Super Yachts در نظر گرفته می شود. وقتی به آخرین قایق تفریحی در این لیست نگاه می کنیم متوجه خواهید شد که چرا.

دلو

قایق تفریحی Aquarius در GTA Online
قایق تفریحی Aquarius در GTA Online

پدر بزرگ همه آنها، Aquarius آخرین و گرانترین قایق تفریحی در این لیست است. آخرین ابر قایق بادبانی گلکسی از ناوگان، 8 میلیون دلار قیمت دارد. این امر آن را به گران ترین ملکی تبدیل می کند که می توانید در GTA Online در یک مایل در کشور بخرید. دلو همه چیزهایی را دارد که ماهی ها دارد، از جمله دو سکوی هلیکوپتر و جکوزی، اما به جای پنج وسیله نقلیه برای هفت وسیله نقلیه جا دارد. با این حال، این دو وسیله نقلیه اضافی، دو جت اضافی Seashark هستند، که واقعاً تنها زمانی خوب است که نیم دوجین دوست را همزمان در قایق خود داشته باشید.

هدف اصلی The Aquarius در بازی GTA Online دسترسی به سایر بازیکنان است. قیمت آن به دلیل عدم وجود امکانات رفاهی نسبت به ماهی ها نسبتا ناموجه است. با این حال، اگر شما یک کلکسیونر لوکس ترین اقلام در لوس سانتوس هستید، Aquarius باید خرید بعدی شما باشد.

جمله

همانطور که ممکن است از توضیحات هر قایق تفریحی انتظار داشته باشید، ماهی ها همان چیزی است که ما آن را بهترین قایق بادبانی گلکسی در GTA Online می دانیم. قیمت بسیار خوبی دارد و در مقایسه با The Orion با یک میلیون دلار دیگر یک قدم بزرگ است. آکواریوس در مقایسه با ماهی ها به اندازه کافی پیشنهاد نمی دهد تا مطمئن شود که بهترین عکس برای پول شماست. مگر اینکه واقعاً بخواهید ثروت خود را به رخ بکشید، رفتن با ماهی ها بهترین گزینه در GTA Online است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.