منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بهترین فروشندگان ارتقاء اولیه برای ورود به Destiny 2 Season of the Haunted

بهترین فروشندگان ارتقاء اولیه برای ورود به Destiny 2 Season of the Haunted

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بهترین فروشندگان ارتقاء اولیه برای ورود به Destiny 2 Season of the Haunted

بهترین فروشندگان ارتقاء اولیه برای ورود به Destiny 2 Season of the Haunted

فصل ارواح Destiny 2 با غارت‌های جدید، چالش‌های جدید و تامین‌کننده جدید همراه شده است. هنگامی که بازیکنان اولین ماموریت فصل را به پایان برسانند، متوجه خواهند شد که بال افتاده HELM قبلاً با یک مصنوع جدید به نام Crown of Sorrow که در طول فصل شکار بر روی Glykon پیدا شده است، ارتقا یافته است، که اکنون به عنوان یک فروشنده فصلی عمل می کند.

مانند War Table هفته گذشته، Crown of Sorrow جایی است که بازیکنان می توانند ارتقاء بخرند، واجد شرایط جوایز شوند، جوایز را جمع آوری کنند و روی Umbral Engrams برای تجهیزات مربوط به فصل جاری تمرکز کنند. در ابتدا، مهم‌ترین کاری که بازیکنان در Crown of Sorrow انجام خواهند داد، خرید ارتقاء مهارت‌ها با Figments of Darkness است، ارزی که می‌توان با پایان فصلی داستان، به‌عنوان جایزه رتبه‌بندی تاج غم و برخی چالش‌های فصلی، به میزان اندکی به دست آورد. .

درخت ارتقاء بسته به خواسته بازیکنان به سه مسیر تقسیم می شود:

  • مسیر Channeling بر اطمینان از دریافت قطره‌های بهتر از جمله تجهیزات سطح بالا یا سلاح‌های Deepsight تضمین شده تمرکز دارد.
  • مسیر Reaping نحوه دریافت Remains of Horror را بهینه می‌کند، یک ارز جدید منحصر به فرد برای Lost Leviathan.
  • مسیر تجلی مربوط به تمرکز بر بلانت است، بنابراین این توانایی ها توانایی تمرکز روی زره ​​ها و سلاح ها را باز می کند و همچنین کسب Umbral Opulent Energy را برای این کار تسهیل می کند.

از آنجایی که Figments of Darkness در ابتدای فصل کمیاب است، باید با دقت و مطابق با آنچه که بازیکنان دوست دارند، خرج شوند. با این حال، در ابتدای فصل، بهتر است فقط مطمئن شوید که موادی را جمع آوری می کنید که بعداً به شما کمک می کند، و همچنین چالش های فصلی را برای دریافت جوایز بیشتر اجرا می کنید. بنابراین، بهترین مسیر ممکن اولیه تمرکز بر مسیر برداشت است.

اولین توانایی درخت درو به گرگور سنگ‌زده، که همان گیاهان قرمز دردناکی هستند که بازیکنان در اطراف Castellum خواهند دید، اجازه می‌دهد تا بقایای وحشت را ایجاد کنند. ارتقاء دوم به شما این امکان را می دهد که بقایای وحشت را از جوایز روزانه بدست آورید و هر کسی که پای راست است شروع می شود. باقی مانده های ترسناک بسیار مهم هستند زیرا می توان از آنها در پایان فعالیت فصلی، Nightmare Containment، برای برنده شدن جوایز بزرگتر استفاده کرد. بازیکنان از Nightmare Containment بسیار استفاده خواهند کرد. جمع آوری بقایای وحشت برای یک چالش فصلی که به نظر می رسد تکرار می شود نیز مهم است، بنابراین توانایی تولید آنها به طور موثرتر به شما کمک می کند در هفته های آینده به رتبه های برتر صعود کنید.

علاوه بر سرمایه‌گذاری در بازی Bestiges of Dread، بازیکنان باید روی اولین توانایی درخت Manifesting نیز سرمایه‌گذاری کنند که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا روی زره ​​Haunted تمرکز کنند. این نه تنها به طور خاص به تجهیزات جدید آسان تر می شود، بلکه آنها را در سطح بالاتری نیز دریافت می کند. هنگامی که بازیکنان چهار ارتقا را خریداری می‌کنند، می‌توانند توانایی آشکارسازی را به دست آورند، که به آنها اجازه می‌دهد روی سلاح‌های غنی تمرکز کنند، به این معنی که می‌توانند سلاح‌های مورد علاقه خود مانند Austringer و Beloved را انتقال دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فصل ارواح Destiny 2، راهنمای ما در مورد مکان یافتن سرهای کالوس پراکنده در اطراف Leviathan متروک، نحوه بدست آوردن سلاح های زیبا و موارد دیگر را ببینید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.