منو سایت

بهترین صندلی های بازی ارزان در سال 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بهترین صندلی های بازی ارزان در سال 2022

اگر به دنبال یک صندلی بازی با بودجه هستید، به جای درستی آمده اید. ما بهترین صندلی های بازی ارزان موجود در سال 2022 را انتخاب کرده ایم. تمام 10 مورد انتخابی ما را می توان از آمازون خریداری کرد و بسیاری از آنها فقط حدود 100 دلار قیمت دارند. در حالی که مواد ممتاز موجود در برخی از بهترین صندلی های بازی را دریافت نمی کنید – که می توانند بیش از 500 دلار یا بیشتر قیمت داشته باشند – شما هنوز یک صندلی شیک دارید که از پشتیبانی ارگونومیک برای جلسات طولانی بازی برخوردار است.

ما فقط صندلی‌هایی را انتخاب کردیم که در آمازون نظرات مشتریان با رتبه‌بندی بالا وجود داشت. بسیاری از این صندلی های بازی مقرون به صرفه را می توان با قیمتی در حدود 100 دلار خریداری کرد و برخی حتی ارزان تر هستند. این صندلی های بازی البته در برخی بخش ها قربانی می شوند. بیشتر، آنها با مواد ارزان‌تر ساخته می‌شوند، بنابراین دوام می‌تواند مشکل‌ساز باشد. اگر قصد دارید از صندلی بازی خود به صورت روزانه هم برای کار و هم برای بازی استفاده کنید، ممکن است بخواهید صندلی رده بالاتری را انتخاب کنید که شکل و راحتی خود را در طول سال ها حفظ کند.

دلایل مختلفی برای اضافه کردن صندلی بازی به محیط خانه شما وجود دارد. بله، آنها نسبت به صندلی های میز معمولی سردتر به نظر می رسند، اما مزایای ملموسی نیز دارند. صندلی های بازی معمولاً برای راحتی در طول جلسات طولانی طراحی می شوند – چه پشت میز خود نشسته اید و کار می کنید یا به پشت تکیه داده اید تا در حین انجام بازی های مورد علاقه خود استراحت کنید. آنها دارای پشتی بالاتر برای حمایت از سر و گردن، حمایت از کمر، و برخی حتی دارای زیرپایی هستند. همچنین، آیا اشاره کردیم که این صندلی های سبک مسابقه ای واقعا عالی به نظر می رسند؟

طراحی ارگونومیک صندلی های بازی آن ها را در بالا قرار می دهد مقداری صندلی های اداری استاندارد، عمدتا به دلیل پشتیبانی اضافی برای کمر و سر / گردن. اگر بعد از نشستن روی صندلی میز معمولی متوجه شدید که کمرتان درد می کند، صندلی بازی ارگونومیک گزینه خوبی برای شماست.

اگر علاقه مند به تکمیل تنظیمات بازی جدید هستید، مطمئن شوید که مجموعه ما از بهترین میز بازی را بررسی کنید. و اگر قصد دارید از صندلی استریم جدید خود استفاده کنید، حتما بررسی های ما را در مورد کارت های تیراندازی bst، مانیتورهای ارزان قیمت، وب کم های پخش جریانی، هدفون های بازی و لوازم جانبی پخش بررسی کنید. به دنبال یک کامپیوتر خوب برای جفت کردن صندلی بازی جدید خود هستید؟ راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک کامپیوتر بازی را ببینید.