منو سایت

بهترین جادوها در حلقه الدن

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بهترین جادوها در حلقه الدن

در بازی‌های قبلی From Software، نسخه‌های Faith هرگز به سطح S نرسیدند. با این حال، آزمایش شبکه بسته الدن رینگ تعداد انگشت شماری از طلسم های واقعا شکسته را نشان داد که جامعه را متعجب کرد که آیا ایمان بالاخره زمان خود را در آفتاب خواهد دید. اکنون که گرد و غبار فرو نشسته است، واضح است که اگرچه طلسم‌ها ممکن است با قدرت خام جادوگران مقابله نکنند، اما بیشتر از آن که آن را با سودمندی و انعطاف‌پذیری جبران کنند، باعث می‌شود Faith یک استراتژی قابل اجرا بسازد تا شما را در تجربه PvE و حتی در PvP راهنمایی کند. .

در اینجا 10 طلسم برتر در حلقه الدن آورده شده است. به جای تمرکز فقط بر روی قدرت خام، سهولت استفاده، عملکرد و اینکه چقدر در اوایل بازی می توانید جادو را بدست آورید را در نظر گرفتیم.

در حال پخش: حلقه ELDEN – تریلر دانش

کپی فلش

کپی فلش
کپی فلش

Lightning Spear یکی از مهم ترین جادوهایی است که می توانید زودتر به جعبه ابزار خود اضافه کنید. با قیمت متوسط ​​FP، برد طولانی و زمان تکمیل سریع، این یکی از بهترین راه‌ها برای دستگیری دشمنان کوچکتر در یک گروه از راه دور یا فریب دادن تهدیدهای بزرگ‌تر برای مقابله یکی یکی است. با این در زرادخانه خود می توانید کل بازی را بدون تکیه بر پرتاب چاقو یا تیر طی کنید. با این حال، مراقب باشید انیمیشن را ترک کنید. شخصیت شما یک گام بزرگ به جلو در رها کردن پیچ برمی دارد، که اگر مراقب نباشید می تواند شما را مستقیماً از صخره بفرستد.

این طلسم را در کتاب دعای فرقه اژدها خواهید دید که توسط یک شوالیه در نزدیکی کلبه هنرمند در لیورنیا از دریاچه ها ساخته شده است. آن را به برادر کورهین یا میریل، کشیش نذر، بدهید تا آن را بخرد.

جنبه های بوته: دم

جنبه های بوته: دم
جنبه های بوته: دم

هر سه Crucible Incantation را می توان نواخت، اما Aspect of the Crucible: Tail بهترین گروه است. از Strike برای شکستن کیت‌های زرهی دشوار صدمات سنگینی وارد می‌کند، و حتی می‌توان آن را بارگیری کرد تا یک حمله بعدی سنگین‌تر و گسترده‌تر به حمله اضافه کند. تعیین لحظه ممکن است کمی دشوار باشد، اما زمانی که این کار را انجام دادید، Aspects of the Crucible: Tail می تواند یکی از موثرترین جادوهای تهاجمی باشد، هم علیه دشمنان فردی و هم در برابر گروه ها در ابتدا و میانه بازی. حتی با زره Crucible نیز تقویت شده است!

با این حال، درک جادو برای شما آسان نخواهد بود. این نبرد از Crucible Knight در Stormhill Evergoal حذف می شود، که به راحتی یکی از سخت ترین نبردهایی است که در ابتدای Limgrave با آن روبرو خواهید شد.

نفس گندیده

نفس گندیده
نفس گندیده

اگر یک طلسم اشتراک اژدها وجود داشته باشد که می‌خواهید در حلقه الدن به آن دسترسی داشته باشید، آن Rotten Breath است. استفاده از مقادیر ویرانگر Scarlet Rot در یک منطقه بزرگ در چند ثانیه می تواند برخی از سخت ترین نبردها را در کل بازی شبیه به یک شوخی به نظر برساند. حتی رادان هم به تنهایی با طلسم شکست خواهد خورد. بسته شدن طولانی مدت می تواند شما را آسیب پذیر کند، بنابراین حذف باید با دقت برنامه ریزی شود. اما هنگامی که این کار را انجام دادید، کمی استراحت کنید و اجازه دهید اثر این شرایط همه کارها را انجام دهد. Rotten Breath-and-Run یک استراتژی خنده دار است که می خواهید تا زمانی که اعتبارات تمام شود به آن دسترسی داشته باشید.

می توانید طلسم قلب اژدها را از Dragon Communion Alter دریافت کنید.

شعله، مرا پاک کن

شعله، مرا پاک کن
شعله، مرا پاک کن

اگرچه درخشان ترین طلسم در این لیست نیست، اما Flame, Cleanse me احتمالاً مهم ترین طلسم مفید در بازی است. این انباشتگی را تسکین می دهد و سم و مخملک را با هزینه ناچیز FP درمان می کند. برخی از چالش برانگیزترین چالش های محیطی (به عنوان مثال دریاچه پوسیدگی) و باس ها (نگاه کنید به: ملانیا) در بازی طوری طراحی شده اند که بی نهایت این اثرات مرگبار را بر وضعیت شما تحمیل کنند. داشتن راهی برای بهبودی سریع بدون تکیه بر مواد مصرفی مانند بولوس واقعاً ارزشمند است.

طلسم را در اردوگاه راهب آتشین در نزدیکی کلیسای نذر در لیورنیا در دریاچه ها پیدا کنید.

یک تیرکمان وحشی

یک تیرکمان وحشی
یک تیرکمان وحشی

با تکمیل فوق‌العاده سریع و یکی از کمترین هزینه‌های FP در بین تمام طلسم‌های بازی، Bestial Sling بهترین Bestial Incantation است. پس از ریخته‌گری پخش می‌شود، و آن را راهی مناسب برای مقابله با گروه‌هایی از دشمنان در PvE می‌کند، و همچنین راهی عالی برای بیهوش کردن مخالفان PvP و مجازات آنها به دلیل نزدیک بودن و تهاجمی بودن. فوق العاده ارزان و هرزنامه، Bestial Sling یک طلسم توهین آمیز است. آن را با Clawmark Seal یا Stonebarb Cracked Tear جفت کنید تا آسیبی که Poise در حال حاضر قادر به انجام آن است، افزایش دهد.

پس از تحویل دومین Deathroot، می توانید طلسم را از Gurranq، Beast Clergyman بگیرید.

یک انفجار خشمگین

یک انفجار خشمگین
یک انفجار خشمگین

Frenzied Burst یکی از سخت‌ترین موارد برای جلوگیری از طلسم‌ها در بازی است. پس از یک چرخش متوسط، یک پرتو لیزر فوق‌العاده سریع از چشمان جادوگر پرتاب می‌کند و باعث جنون می‌شود و می‌تواند اهداف را در فواصل قابل توجهی مورد اصابت قرار دهد. این یک گزینه محکم برای گرفتن دشمنان از راه دور در PvE است، اما جایی که Frenzied Burst واقعا در PvP می درخشد. شما می توانید فاصله خود را حفظ کنید و حریف خود را در حالت تدافعی نگه دارید و او را مجبور کنید به جای استفاده از استراتژی تهاجمی خود نگران اجتناب از انفجار بعدی باشد.

انفجار دیوانه وار توسط پارگی اسکراب در جنوب کلیسای بازداشت در لیورنیا از دریاچه ها آزاد می شود.

Erdtree Heal

Erdtree Heal
Erdtree Heal

اگر می خواهید با یک طلسم شفابخش بازی کنید، هیچ انتخابی بهتر از Erdtree Heal وجود ندارد. ممکن است نیاز به ایمان بالا (42) و قیمت FP (65) وجود داشته باشد، اما با مقدار زیادی HP که بازیابی می کند ارزش آن را دارد. این طلسم مخصوصاً در بازی مشارکتی مفید است، زیرا هم شخصیت شما و هم همه متحدان نزدیکی که با آنها بازی می کنید را درمان می کند.

پس از شکست Malekit، Black Blade of Death، به اتاق خواب ملکه در لیندل برگردید تا طلسم را پیدا کنید.

مگس شنا

دسته ای از مگس ها
دسته ای از مگس ها

بر کسی پوشیده نیست که Bleed یکی از شکسته‌ترین استراتژی‌ها در Elden Ring است و Swarm of Flies بخشی از آن چیزی است که آن را چنین می‌سازد. رها کردن یک دسته هدف از مگس های خونی در مقابل کاستور، که باعث خونریزی از دشمنی می شود که با او تماس می گیرد، Swarm of Flies بهترین طلسم برای هر طرح Faith Bleed است تا او را رها کند. یک استراتژی عالی این است که از فاصله دور شروع به شکستن طلسم کنید، سپس پس از پر شدن نشانگر انباشتگی، دشمن را با سلاح مورد نظر خود نابود کنید (ما Rivers of Blood را توصیه می کنیم). برای تأثیر مخرب بیشتر، آن را با ماسک سفید یا ارباب خون وصل کنید.

می‌توانید انبوهی از مگس‌ها را روی یک جسد، درست در شمال کاخ Approach، تاقچه راه فیض در کاخ Mohgwyn پیدا کنید.

برخورد صاعقه اژدهای باستانی

برخورد صاعقه اژدهای باستانی
برخورد صاعقه اژدهای باستانی

Ancient Dragon’s Lightning Strike قادر است بیشترین آسیب را به یک منطقه بزرگ از هر طلسم در بازی وارد کند. طلسم‌ها موجی از رعد و برق قرمز ایجاد می‌کنند، به هر دشمنی که در آن قفل شده‌اید ضربه می‌زند و صدمات عظیم AOE به اطراف آن‌ها وارد می‌کند. حتی در اواخر بازی می توانید کل اوباش را با یک شرط پاک کنید. تنها با 36 FP، این بهترین ضربه به پول شما در هنگام رویارویی با انبوهی از دشمنان در PvE است.

این طلسم در کتاب دعای اژدهای باستانی در فاروم آزولا در حال فروپاشی آمده است. برای دسترسی، آن را به برادر کورهین یا میریل، کشیش کشیش بدهید.

Giantsflame Take Thee

Giantsflame Take Thee
Giantsflame Take Thee

اگر به دنبال بهترین گلوله آتشین در بازی هستید، به جز Giantsflame Take Thee نگاه نکنید. این طلسم یک گلوله آتشین عظیم را به سمت هدف پرتاب می کند که می تواند بسیاری از دشمنان را در مسیر خود از بین ببرد و در جایی که فرود می آید یک انفجار عظیم AOE ایجاد کند. با توجه به تعداد باس های تیراندازی ضعیف در Elden Ring، Giantsflame Take Thee مطمئناً طلسمی است که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید. شاید به اندازه Flame of the Fell God پر زرق و برق نباشد، اما ارزان‌تر، پرتاب سریع‌تر است، به ایمان کمتری نیاز دارد و در نهایت بهترین طلسم برای جادوگران آتش است.

برای دسترسی به کتاب دعای غول نیاز دارید. او را در بالای پادگان گاردین در قله کوه جاینتز پیدا کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.