منو سایت

بهترین جادوها در حلقه الدن

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بهترین جادوها در حلقه الدن

Magic همیشه یک استراتژی قابل اجرا در From Software بوده است و Elden Ring نیز از این قاعده مستثنی نیست. چه بخواهید دشمنان را با جادوها از راه دور نابود کنید یا از سلاح های جادویی مانند پرده قمری یا شمشیر بزرگ ماه تاریک استفاده کنید، انگیزه بیش از هر زمان دیگری برای پرتاب امتیاز به هوش است. برای هر شعبده باز مهم است که زرادخانه کاملی از جادوها برای مدیریت هر موقعیتی داشته باشد. اینها اجباری و بهترین جادوها هستند تا شما را از ابتدا تا انتها از طریق حلقه الدن بگذرانند.

سنگریزه سنگ رسی

سنگریزه سنگ رسی
سنگریزه سنگ رسی

اخترشناسان بازی را با Glintstone Pebble درست از طریق دروازه شروع می کنند، که وحشی است زیرا به راحتی یکی از بهترین جادوهای بازی است. تنها با 7 FP می توانید به راحتی اکثر دشمنان را از فاصله ایمن از بین ببرید. پوسته های جادویی را حتی می توان به هم گره زد، به شرطی که استقامت لازم برای این کار را داشته باشید. با برد باورنکردنی و یکی از سریع‌ترین چرخش‌ها در بازی، از سنگ‌ریزه گلینستون از Limgrave تا Miquella’s Haligtree استفاده خواهید کرد.

در حال پخش: حلقه ELDEN – تحقیق

برای افراد غیر طالع بینی، هنوز هم می توانید طلسم را زودتر انجام دهید. به خرابه‌های Waypoint در لیمگریو بروید تا آن را فقط با 1000 رون از Sorceress Sorceress بخرید.

سنگ یخی گلینت استون

سنگ یخی گلینت استون
سنگ یخی گلینت استون

همتای یخی Glintstone Pebble، Glintstone Icecrag، طلسمی است که در اسرع وقت در فهرست موجودی خود می خواهید. پرتاب آن کمی گران‌تر و کندتر است، اما فراست‌بایت را روی اهدافش اعمال می‌کند – فقط چند ضربه برای پر کردن متراژ بیشتر دشمنان کافی است. این به ویژه در مبارزات باس مفید است، زیرا Frostbite جذب آسیب دشمن را کاهش می دهد. Glintstone Icecrag می تواند دشمن را از راه دور آسیب پذیر کند، بنابراین پس از برداشتن سپرها می توانید برای ضربات نهایی بدوید.

می توانید این طلسم را از Preceptor Seluvis در Seluvis’ Rise in Liurnia of the Lakes دریافت کنید.

تیغه ماه آدولا

تیغه ماه آدولا
تیغه ماه آدولا

یکی دیگر از قدرتمندترین جادوهای سرد، Adula’s Moon Blade بهترین “شمشیر جادویی” در Elden Ring است. پس از تنها یک ضربه کوتاه، طلسم ها یک شمشیر بزرگ را در مقابل کاستور بریدند و یک پرتابه یخ را در فاصله قابل توجهی جلوتر شلیک کردند. هر دو بریده بریده می شوند و پرتابه آسیب می بیند و یخ زدگی را جمع می کند. برای حداکثر اثر، قبل از پرتاب به اندازه کافی به هدف خود نزدیک شوید تا هر دو مورد اصابت قرار گیرند. شما حتی می توانید طلسم را به هم گره بزنید تا زمان بین بازیگران را کوتاه کنید!

برای برداشتن Adula’s Moon Blade، باید Glintstone Dragon Adula را در مقابل کلیسای جامع Manus Celes در لیورنیا در دریاچه‌ها پیاده کنید.

فالانکس کاریان

فالانکس کاریان
فالانکس کاریان

Carian Phalanx یکی از بهترین طلسم های محافظ در Elden Ring است. طلسم رنگین کمانی از نه شمشیر جادویی را از بالا فرا می خواند که وقتی خیلی نزدیک به آن نزدیک می شوند به سمت دشمن شلیک می کنند. این نه تنها آسیب جدی وارد می کند، بلکه می تواند با باز کردن درب برای حمله بعدی، موقعیت دشمن را مختل کند. Carian Phalanx نیز یک ابزار موثر در PvP است. اجتناب از آن دشوار است و حریف را مجبور می کند با احتیاط نزدیک شود و برای هر حمله ای که ممکن است دنبال کنید آماده باشد.

مانند Glintstone Icecrag، Carian Phalanx را می توان از Preceptor Seluvis خریداری کرد.

کمان بزرگ لورتا

کمان بزرگ لورتا
کمان بزرگ لورتا

اگر به دنبال بهترین جادوگری در مسافت های طولانی در حلقه ی الدن هستید، بیشتر از کمان بزرگ لورتا نگاه نکنید. طلسم را شارژ کنید و یک پیکان بزرگ جادویی را رها کنید که قادر به اتصال به اهداف در فواصل بسیار زیاد است. همچنین می توانید بدون شارژ مجدد سریع تیراندازی کنید تا دشمن را از تعادل خارج کنید در حالی که سعی می کنید شکاف را ببندید. این طلسم در اواخر بازی مفید باقی می ماند و نیاز به سرمایه گذاری سنگ های قیمتی در تسطیح یک کمان فیزیکی را رد می کند.

برای به دست آوردن کمان بزرگ Loretta، باید رئیس Caria Manor، Royal Knight Loretta را شکست دهید.

ترا مجیک

ترا مجیک
ترا مجیک

Terra Magica یکی از قدرتمندترین جادوگران موجود در بازی است. این طلسم یک کره در اطراف کاستور ایجاد می کند که تا زمانی که کاربر در آن بماند، آسیب جادویی را تا 35٪ باور نکردنی افزایش می دهد. او به ویژه در برابر باس های بزرگتر در Elden Ring موثر است. فقط Terra Magica را پرتاب کنید و با شلیک طلسم های تحریک شده از فاصله ایمن برای آسیب های بزرگ در جای خود بمانید.

این طلسم در بالای آسانسور پشت اتاق رئیس در غار کریستال آکادمی قرار دارد.

Ghostflame انفجاری

Ghostflame انفجاری
Ghostflame انفجاری

حتی محتاط ترین جادوگران نیز گاهی اوقات می توانند غرق شوند و توسط انبوهی از دشمنان محاصره شوند. برای لحظاتی از این دست، Explosive Ghostflame یک دفاع ویرانگر در برابر شکست است. طلسم کل منطقه اطراف را شعله ور می کند و مقدار زیادی آسیب فیزیکی و جادویی را وارد می کند. پرتاب آن کمی کند است، اما اگر بتوانید آن را پایین بیاورید، احتمالاً در محاصره اجساد از مه بیرون خواهید آمد.

با این حال، دسترسی به Explosive Ghostflame آسان نیست. توسط پرنده ای از مراسم مرگ در نزدیکی مرتد در میدان برفی روشن منتشر می شود. این یکی از سخت ترین مسابقات بازی است.

ماه تاریک رانی

ماه تاریک رانی
ماه تاریک رانی

Rani’s Dark Moon یک طلسم یونجه زنی است که هر ساختمان هوشمندی می خواهد به آن دسترسی داشته باشد. وقتی آن را پرتاب می کنید، یک ماه کامل به سمت دشمن برده می شود. هنگام اتصال، باعث آسیب جادویی می شود، باعث سرمازدگی می شود، و نفی جادویی هدف را کاهش می دهد. اگر بتوانید دستگاه فراست بایت را پر کنید، تمام حملات جادویی بعدی 30 درصد آسیب بیشتری وارد می کنند. راه اندازی Ranni’s Dark Moon یک راه عالی برای شروع اکثر مبارزات باس است.

این طلسم در قفسه سینه ای در بالای Chelona’s Rise در فلات Moonlight Alter قرار دارد. این منطقه تنها در پایان ماموریت رانی پس از شکست Astel، Naturalborn of the Void در دسترس است.

فلن سنگ

فلن سنگ
فلن سنگ

یکی از اولین طلسم هایی که می توانید در Elden Ring به دست آورید، راک اسلینگ باعث می شود که در حین انتقال اعتبار، کار کند. این طلسم سه پوسته گرانشی را می فرستد که آنها را به سمت دشمن پرتاب می کند و صدمات فیزیکی عظیمی را وارد می کند که می تواند موقعیت دشمن را مختل کند و آن را در معرض یک حمله حیاتی قرار دهد. قفل کردن روی سر دشمن و پرتاب صخره از راه دور، کار کوتاهی با اژدها، غول‌ها و سایر تهدیدات بزرگ انجام می‌دهد. ارزان است، سریع پرتاب می‌شود و حتی با عصای شهاب‌سنگ، که تنها چند قدم از خود طلسم فاصله دارد، نیرو می‌گیرد.

می توانید این طلسم را در صندوقچه ای در زیر ویرانه های Streets of Sages در Caelid بیابید. عصای شهاب سنگ روی جسدی خواهد بود که در پنجره ای در سطح زمین آویزان است. برای دسترسی زودهنگام (و می‌توانید)، می‌توانید از ویرانه‌های سوزانده شده توسط اژدها در لیمگریو به تونل کریستال سلیا تلپورت کنید. مستقیماً از ورودی خارج شوید تا خرابه‌های Streets of Sages را پیدا کنید.

دنباله دار آزور

دنباله دار آزور
دنباله دار آزور

در اینجا شکسته ترین جادو در کل حلقه الدن وجود دارد: دنباله دار آزور. پس از یک انیمیشن نسبتاً کوتاه در هنگام راه اندازی، به سادگی دکمه “cast” را نگه دارید، یک پرتوی جادویی گسترده آزاد می شود که تنها زمانی متوقف می شود که FP را رها کنید یا به پایان برسانید. این طلسم به خودی خود به اندازه کافی قدرتمند است و می تواند آسیب های زیادی را – البته به بهای مقدار زیادی FP – در چند ثانیه وارد کند. با این حال، او همچنین بخشی از برخی از بدترین ترکیب های شناخته شده در بازی است که معروف ترین آنها تعامل او با Cerulean Hidden Tear است. وقتی این پارگی کریستالی در فلاسک شما با فیزیک عالی مخلوط می شود، تمام مصرف FP را در مدت زمان کوتاهی از بین می برد. این کار را با بازیگران Comet Azur ادامه دهید و به راحتی می توانید حتی برخی از باس ها را از پایان بازی در چند ثانیه از سلامت کامل به مرده برسانید. همچنین با Terra Magica عالی می شود.

با جادوگر اولیه آزور در نزدیکی روستای هرمیتاژ کوه گلمیر برای به دست آوردن طلسم تعامل کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.